BIP -->

Drużyna Question Mark nagrała filmiki do Wirtualnej Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności. Czekam na wyniki 19-21.06.2020, nie możemy się już doczekać :) Będziemy mogli wirtualnie świętować oraz korzystać z atrakcji olimpiady. Dziękuję całej drużynie za ciężką pracę, duże pokłady pozytywnej energii oraz chęć współpracy, nawet w trakcie epidemii. Trener kreatywności, Olga Stencel

Jury szkolnego konkursu bibliotecznego „Mistrz pięknego czytania”  dla klas I – III przyznało następujące miejsca:

1. Mateusz Kozioł uczeń klasy III m –1 miejsce ex aequo
  2. Bartłomiej Fuchs uczeń klasy III m – 1 miejsce ex aequo
  3. Stanisław Berlicki uczeń klasy I a – 1  miejsce ex aequo
  4. Wojciech Jurkowski uczeń klasy III b –  2 miejsce
  5. Ida Radziwonowska uczennica klasy III m  – 3 miejsce

Jury szkolnego konkursu bibliotecznego „Mistrz pięknego czytania” dla klas IV - VII przyznało następujące miejsca:

1. Maria Kobylańska uczennica klasy V a -   I miejsce
  2. Aleksandra Węgrzynowicz uczennica klasa VII b – II miejsce

Zwycięzcom gratulujemy!!!!

Zgodnie z rozporządzeniem MEN nauczyciele – wychowawcy prowadzą zajęcia dydaktyczne zdalnie do 7 czerwca 2020 r. W oparciu o wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych nie jesteśmy w stanie realizować podstawy programowej w nauczaniu stacjonarnym (tradycyjnym).

W związku z tym szkoła zapewnia tylko zajęcia opiekuńczo–wychowawcze z elementami dydaktycznymi w ramach zajęć świetlicowych w godz. od 8.00 do 16.00. Godziny pracy świetlicy mogą ulec zmianie. Godziny pracy świetlicy uzależnione będą od ilości zgłoszonych Dzieci. Szkoła nie zapewnia obiadów.

Warunkiem przyjęcia dziecka na zajęcia do świetlicy jest przesłanie oświadczenia zamieszczonego poniżej na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku 22 maja 2020 r. do godz. 12.00.

OŚWIADCZENIE
PROCEDURA SZ9