BIP -->

Wczoraj poinformowaliśmy Państwa o przypadku zakażenia koronawirusem w naszym środowisku szkolnym, jak również o tym, że placówka działa w trybie normalnym i uczniowie na dzień dzisiejszy są bezpieczni.

Po wdrożeniu procedur obowiązujących na czas epidemii w naszej szkole, zgodnie z obowiązującymi przepisami, poinformowana została Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz Organ Nadzorujący naszą szkołę.

Zdajemy sobie sprawę, monitorując sytuację pandemiczną na świecie i w naszym kraju, że takie sytuacje mogą się powtarzać. Prosimy jednak o zachowanie spokoju. Zależy nam bardzo na zdrowiu naszych uczniów, nauczycieli, jak również ich rodzin i dokładamy wszelkich starań, by zachować możliwie jak największe środki ostrożności.

W razie jakichkolwiek sytuacji zagrażających zdrowiu naszych uczniów, zostaną Państwo natychmiast powiadomieni. Poinformujemy również, jeśli zajdzie potrzeba przejścia na nauczanie zdalne lub hybrydowe.

Prosimy również o bazowanie na informacjach wysyłanych drogą elektroniczną poprzez dziennik Librus (Wychowawców Klas, Dyrekcję Szkoły, Sekretariat) i stronę internetową naszej szkoły, a nie na informacjach publikowanych przez osoby szukające sensacji, na różnych portalach internetowych czy wydaniach gazet, bo są to informacje nierzetelne,          a ponadto takie, które funkcjonują kosztem naszych uczniów i pracowników oraz kosztem dobrego imienia naszej szkoły.

W tym roku po raz pierwszy nasi uczniowie przystąpią do egzaminu ósmoklasisty, przeprowadzamy diagnozy i sprawdziany w klasach po czasie powtórek i zdalnego nauczania. Staramy się skupić uwagę na naszych uczniach, spokojnie pracować i ze swojej strony prosimy Państwa o pomoc w zachowaniu tego spokoju. Dziękujemy!

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

W związku zaistniałą sytuacją sanitarno - epidemiologiczną stołówka szkolna nie wydaje posiłków na wynos.
Nasza świetlica bierze udział w "Międzynarodowym projekcie edukacyjnym Emocja".
Projekt będzie realizowany w ramach zajęć świetlicowych przez klasy: Ia i Im.

Zachęcamy również do odwiedzania naszego bloga  https://swietlicaonline.blogspot.com/, gdzie będziemy umieszczać relacje z życia świetlicy, a także nasze postępy w projekcie:)

Zebrania z rodzicami w I semestrze 2020/2021

PAŹDZIERNIK

6.10.2020 r. (wtorek) konsultacje dla klas 1-3 – stacjonarnie w szkole wg harmonogramu sal.

7.10.2020 r. (środa) konsultacje dla klas 4-7 – spotkania z nauczycielami online poprzez konto ucznia na Platformie MS Office/ Teams (godz.17:00-18:00 lub po wcześniejszym umówieniu przez dziennik elektroniczny LIBRUS z nauczycielem prowadzącym wybrane zajęcia)

7.10.2020 r. (środa) zebranie dla rodziców klas 8 - stacjonarnie w szkole wg harmonogramu sal.

LISTOPAD

3.11.2020 r. (wtorek) konsultacje dla klas 1-3 – stacjonarnie w szkole wg harmonogramu sal

4.11.2020 r. (środa) konsultacje dla klas 4-8  – spotkania z nauczycielami online poprzez konto ucznia na Platformie MS Office/ Teams (godz.17:00-18:00 lub po wcześniejszym umówieniu przez dziennik elektroniczny LIBRUS z nauczycielem prowadzącym wybrane zajęcia)

GRUDZIEŃ