BIP -->

Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

WIOLONCZELA, KONTRABAS  7.06.2019  SALA 

GODZ. 13.30

Staśkiewicz Rozalia kl. II OSM
Jacek Moryson- Wojciechowski
Helena Zalewska
Janina Ziomek- Zielonka
Julia Kulczycka kl. III OSM
Magda Jastrzębska

 

 

GODZ.14.30

Weronika Pawlak kl. III SM c/6
Alicja Dymek kl. IV OSM
Piotr Pelc
Michał Kołat kl. IV SM c/6
Zofia Wolańczyk

 

 

 

GODZ. 15.30
Natalia Zjawin
Tomasz Klin kl. III SM c/4
Bogna Frej kl. V OSM

 

 

 

 

Komisja w składzie: Dyr. Krzysztof Goleń, Lilianna Koman- Blicharska, Wojciech Bergander, Maciej Kłopocki, Robert Lewandowski

 

PRZESŁUCHANIA PROMOCYJNE – SKRZYPCE    5.06.2019 -SALA 29 (AULA)

GODZ. 14.00

Ewa Drozdowska kl. II OSM

Michalina Miazga
Klara Krzyżanowska kl. II SM c/6

Aleksandra Naumowicz kl. III OSM

Jan Przydróżny kl. III SM c/6

Adrianna Kalitka kl. II SM c/4

 

 

 

GODZ. 15.00

Maximilian Błaszczyk kl. IV OSM

Bianka Jarońska

Zuzanna Zając

Beniamin Blachnik kl. IV SM c/6

Milena Jakube

Monika Lochyńska

 

 

 

GODZ.16.15

Paweł Szelachowski kl. V OSM

Monika Wieczorek

Magdalena Drążek kl. V SM c/6

 

 

 

 

 

 

Komisja w składzie: V-ce Dyr. Karolina Cel, Lilianna Koman- Blicharska, Radosław Bruliński, Andrzej Musiał

 

PRZESŁUCHANIA PROMOCYJNE – SKRZYPCE, ALTÓWKA 4.06.2019 – SALA 29 (AULA)

 GODZ. 15.00

Ewa Dziuba kl. II OSM

Klaudia Jodkowska kl. II SM c/6

Elissa Alzareer kl. II SM c/4

Amelia Kebel kl. IV OSM

Kornelia Misa

GODZ. 16.00

Julia Reinhard

Teresa Drozdowska kl. IV SM c/6

Zofia Reinhard kl. IV SM c/6

Małgorzata Maciejewska

Maja Kaletta kl. V OSM

Zofia Kulczycka

Komisja w składzie: V-ce Dyr. Karolina Cel, Lilianna Koman- Blicharska, Małgorzata Głosz, Małgorzata Szczepanowska

 

EGZAMINY PROMOCYJNE I KOŃCOWE SEKCJI SMYCZKOWEJ 28.05.2019  SALA 29 (AULA)

 

GODZ. 13.30

Emilia Kochańska  kl. VI OSM

Maciej Mołczan

Rafał Zdobylak kl. IV SM c/4

 

Komisja w składzie: V-ce Dyr. Karolina Cel, Lilianna Koman- Blicharska, Maciej Kłopocki, Robert Lewandowski

 

 

 

GODZ.14.00

Marta Drabik kl. VI OSM

Kinga Figiel

Zuzanna Kulczyk

Laura Gierczak

Małgorzata Porycka

 

 

 

 

GODZ.15.00

Zuzanna Rozensztrauch

Julia Jaśkiewicz kl. VI SM c/6

Małgorzata Królikowska

Karolina Kutrzyńska

Alicja Klimczak kl. IV SM c/4

Sonia Kosmenda

 

 

 

 

 Ogłoszenie wyników około godz. 16. 20

Komisja w składzie: V-ce Dyr. Karolina Cel, Lilianna Koman- Blicharska, Małgorzata Głosz, Magdalena Płociennik, Andrzej Musiał

 

                                                                                                                                          

 

SEKCJA FORTEPIANU  6 CZERWCA 2019

 

godz. 13.00

Mikos Hanna kl .VI

Witkowska Liliana kl. II

Cichy Julia kl. III

Gospodarczyk Maja

Kosim Karol

Lisicka Natalia

Wieczorek Weronika

 

 

godz. 14.15

Daczyńska Alicja kl. IV

Grzybek Pola

Jackowska Jagoda

Kiełbasiewicz Anna

Reinhard Anna

Szkółka Maja

 

 

 

godz. 15.15

Sowa Maria kl.V

Staśkiewicz Ignacy

Włodarczyk Apolonia

 

 

 

 

 

 

godz. 16.00

Duda - Legięć Krzysztof kl. II

Greszta Jan kl. III

Kornafel Weronika kl. IV

Dubaniewicz Filip kl. V

Noweta Justyna

 

 

 

godz. 17.00

Janas Łukasz kl. III c.4

Strutyński Mateusz

Trojniak Maciej

 

 

 

 

 

 

 

  

EGZAMINY PROMOCYJNE KLAS II -VI OSM I st. nr 2, KLAS II – V c. 6 i klas II, III c.4 SM I st nr 2 

godz.12.00

Nebelska Kornelia kl. II

Kiełb Michał

Gutowska Natasza kl. III

Kruszelnicka Milena

 

 

godz.12.30

Książek Michał kl. IV

Kubacka Natalia

Masłowska Julia

Paprocka Antonina

Żelazny Michał

 

godz.13.40

Czajka Maksymilian kl. V

Dymek Aleksandra

Gutowski Juliusz

Zdralewicz Jan

 

 

godz.14.30

Bączek Jonasz kl. VI

Iwko Hanna

Palczyński Wiktor

 

 

 

godz.15.00

Szymańska Róża kl.II

Krawczyk Dawid kl. III c.6

Jedynak Zofia kl. IV c.6

Kubek Aleksandra

Markowski Mikołaj

 

godz.15.45

Cyprys Maksymilian kl. V

Frankiewicz Maja

Senator Maria kl. II c.4

Stańko Martyna

Zembski Maksymilian kl. III c.4

 

  

EGZAMIN KOŃCOWY KLASA VI c. 6 i IV c. 4 SM I st. nr 2

 

7 czerwca 2019 godz. 16.40

Witkowski Piotr

 

 

10 czerwca 2019 godz. 16.00

Kuśnierz Zuzanna

Dziekan Anna

 

11 czerwca 2019 godz.16.00

Płaczek Michał

 

 

 

 

 

 

28.05.2019 SALA 29 (AULA)  GODZ. 16.45

  1. Weronika Piwowarczyk kl. II OSM
  2. 2.Krzysztof Merwiński kl. II SM c/6
  3. Laura Stawiska kl. III OSM
  4. Hanna Senus kl. III SM c/6
  5. 5.Migacz Martyna kl. II SM c/4
  6. Sonia Zakrzewska kl. V OSM

Komisja w składzie: V-ce Dyr. Karolina Cel, Lilianna Koman- Blicharska, Magdalena Płociennik , Małgorzata Głosz

PRZESŁUCHANIA PROMOCYJNE – SKRZYPCE

5.06.2019 -SALA 29 (AULA)

 

GODZ. 13.00

1.Klara Krzyżanowska kl. II SM c/6
2.Aleksandra Naumowicz kl. III OSM
3.Jan Przydróżny kl. III SM c/6
Adrianna Kalitka kl. II SM c/4
5.Maximilian Błaszczyk kl. IV OSM
6.Zuzanna Zając

GODZ. 14.00

7.Monika Lochyńska kl. IV SM c/6
8.Paweł Szelachowski kl. V OSM
9.Ewa Drozdowska kl. II OSM
10.Michalina Miazga
11.Bianka Jarońska kl. IV OSM
12.Beniamin Blachnik kl. IV SM c/6 

GODZ.16.15

13.Milena Jakubek kl. IV SM c/6
14.Monika Wieczorek kl. V OSM
15.Magdalena Drążek kl. V SM c/6

 Komisja w składzie: V-ce Dyr. Karolina Cel, Lilianna Koman- Blicharska, Radosław Bruliński, Andrzej Musiał

25 maja 2019 – sobota  sala 30

 godz. 9.00    

Duda Oskar

Fortuna-Kuzian Dominik

Gołos Aniela

Grabowska Maja

Modliński Filip

 

 

 

godz. 10.00

Pokrywka Aleksander

Pawlak kacper

Raduchowska Gaja

Raduchowska Liwia

Rozensztrauch Alicja

Twardy Kira

 

 

godz.11.00

Wołczek Anastazja

Wróbel Franciszek

Wróbel Klara

Wuchowicz Michał

Grodzicka Antonina

 

 

 

 

25 maja 2019 r. (sobota)   Fortepian  sala 32

 

9.10     Gołos Aniela

9.20     Cempa Dominika

9.25     Modliński Filip

9.35     Fortuna-Kuzian Dominik

9.45     Pokrywka Aleksander

9.55     Pawlak Kacper

10.05   Rozensztrauch Alicja

10.15   Juruś Iwo

10.25   Aleksy Iwo

10.35   Głuch Blanka

10.45   Wołczek Anastazja

10.55   Wróbel Franciszek

11.00   Wróbel Klara

11.05   Kibler Izabela

11.15  Wuchowicz Michał

11.25 Piątkowska Maja

11.35   Orłowski Tobiasz

11.45   Prusaczyk Lena

11.55   Winiarska Zuzanna

12.05   Zimach Magdalena

12.15   Włodarczyk Zuzanna

12.20   Grodzicka Antonina

 

                         SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU

                           EGZAMINY PROMOCYJNE , 3.06.2019r  sala Teatralna

 Skład komisji: W-ce Dyrektor Karolina Cel, Małgorzata Klisowska-Pachołek, Piotr  Głosz,  Magdalena Pilch, Mariusz Bałdyga,   Karol Gola

10:00-11:00

Ida Jędrzejek

Ida Radziwonowska

Jakub Forma

Inga Welter

Maja Pyśk

Hanna Gładka

Kalina Morawska

11:00-12:00

Liwia Krycińska

Antonina Choińska

Helena Krzywiecka

Tymon Orski

Laura Świder

Małgorzata Łoboda

12:00-13:00

Nela Baranowska

Liliana Szczotok

Judyta Lasecka

Antonina Płaksej

Helena Damurska

Pola Janowska

Jeremi Kołat

12:00-13:00

Wojciech Słonina

Kajetan Zieliński       

Antonina Zimecka 

Zofia Nowikiewicz

Natalia Tarczyńska

Bartłomiej Fuchs

Natasza Gedamke   

 

13:00-14:00     

Franciszek Kutrzyński

Marta Lochyńska

Marta Figzał

Michalina Mołczan

Lena Kosińska

Nela Seniuk

Anna Przydróżna

  

                               SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU

                                   EGZAMINY PROMOCYJNE , 3.06.2019r  sala Teatralna

      Skład komisji: W-ce Dyrektor Karolina Cel, Małgorzata Klisowska-Pachołek, Piotr Głosz ,  Magdalena Pilch, Mariusz Bałdyga,   Karol Gola, Justyna Maliczowska, Marcin Drużdż, Marcin Król, Paweł Maliczowski

14:30-15:30

Andrzej Hajdaniuk

Mateusz Kubacki

Stanisław Nowacki

Maja  Chojnacka

Nikola Świderska

Mateusz Kozioł

Dominik Ćwiek

 

 

 

15:30-16:30

Stanisław Grozik

Tymoteusz Mazur

Franciszek Baran

Mikołaj Maziakowski

Franciszek Milczarek

Franciszek Baran

 

 



16:30-17:30

Jan Zalewski

Jan Reinhard

Szymon Nowacki

Jakub Załęcki

Anna Truszkowska

Natalia Biegaj

Ewa Frankiewicz

 

 

 

17:30-17:45

Maria Mazur

Hanna Janiak

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU

                                   EGZAMINY PROMOCYJNE , 4.06.2019r  sala Teatralna

      Skład komisji: W-ce Dyrektor Karolina Cel, Małgorzata Klisowska-Pachołek, Olga Strelć, Radosław Jędraś , Jacek Muzioł

 

11:30-12:30

Marcel Rudziński

Julian Smoliński

Krzysztof Iwko

Antoni Szlązak

Tymoteusz Wolf

Anna Koman

12:30-13:30

Michał Pachołek

Gustaw Zieliński

Łucja Pająk

Krzysztof Wróbel

Emil Krawczyk

Zuzanna Frączyk

13:30-14:30

Mateusz Kępski

Mateusz Mazurek

Igor Szczepański

Wojciech Szyjka


 

 

 

                                SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH, PERKUSJI I AKORDEONU

                                       EGZAMINY KOŃCOWE  SM

27 maja 2019r sala Teatralna

16:00

Magdalena Majka

16:20

Alicja Czerwonka

16:40

Nikodem Zakrzewski

 

 

 

3 czerwca 2019r sala Teatralna

17:45

Szymon Walczak

 

 

 

 

 

 

 

4 czerwca 2019r sala Teatralna

10:00

Mikołaj Budziński

10:30

Tymoteusz Szymański

11:00

Michał Grześkowiak

14:30

Jan Świdurski

Krzysztof Rąk

 

Podkategorie

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog biblioteki szkolnej

Blog biblioteki szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna