BIP -->

Wczoraj poinformowaliśmy Państwa o przypadku zakażenia koronawirusem w naszym środowisku szkolnym, jak również o tym, że placówka działa w trybie normalnym i uczniowie na dzień dzisiejszy są bezpieczni.

Po wdrożeniu procedur obowiązujących na czas epidemii w naszej szkole, zgodnie z obowiązującymi przepisami, poinformowana została Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz Organ Nadzorujący naszą szkołę.

Zdajemy sobie sprawę, monitorując sytuację pandemiczną na świecie i w naszym kraju, że takie sytuacje mogą się powtarzać. Prosimy jednak o zachowanie spokoju. Zależy nam bardzo na zdrowiu naszych uczniów, nauczycieli, jak również ich rodzin i dokładamy wszelkich starań, by zachować możliwie jak największe środki ostrożności.

W razie jakichkolwiek sytuacji zagrażających zdrowiu naszych uczniów, zostaną Państwo natychmiast powiadomieni. Poinformujemy również, jeśli zajdzie potrzeba przejścia na nauczanie zdalne lub hybrydowe.

Prosimy również o bazowanie na informacjach wysyłanych drogą elektroniczną poprzez dziennik Librus (Wychowawców Klas, Dyrekcję Szkoły, Sekretariat) i stronę internetową naszej szkoły, a nie na informacjach publikowanych przez osoby szukające sensacji, na różnych portalach internetowych czy wydaniach gazet, bo są to informacje nierzetelne,          a ponadto takie, które funkcjonują kosztem naszych uczniów i pracowników oraz kosztem dobrego imienia naszej szkoły.

W tym roku po raz pierwszy nasi uczniowie przystąpią do egzaminu ósmoklasisty, przeprowadzamy diagnozy i sprawdziany w klasach po czasie powtórek i zdalnego nauczania. Staramy się skupić uwagę na naszych uczniach, spokojnie pracować i ze swojej strony prosimy Państwa o pomoc w zachowaniu tego spokoju. Dziękujemy!

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Zajęcia z Panią Alexandrą Butor ( fortepian, fortepian dodatkowy ) są odwołane w dniach 22-25 września 2020 r.

Zajęcia z Panią Mirosławą Szot- Łaska ( fortepian, fortepian dodatkowy ) są odwołane w dniach od 24 września ( czwartek ) do 2 października ( piątek )

Zapraszamy do odwiedzenia kanału naszej szkoły na portalu Youtube, gdzie nasi uczniowie prezentują swoje muzyczne osiągnięcia.

Blog świetlicy szkolnej