BIP -->

W dniach 18-21 stycznia 20201r. zajęcia z Panem Radosławem Brulińskim (skrzypce) są odwołane.

W dniu 18 stycznia 2021r. zajęcia z Panią Alicją Dybowską - Łach (fortepian, fortepian dodatkowy) są odwołane.

Zajęcia z Panią Justyną Maliczowską (trąbka) i Panem Pawłem Maliczowskim (puzon, tuba, sakshorn) są przełożone z dni 18-21.01 na kolejny tydzień wg indywidualnych ustaleń z nauczycielem.

Szkoła Muzyczna I st. nr  2

Informuję, że w związku z projektem zmian dotyczących Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 (Dziennik Ustaw z 2020r. poz.1389 z późń. zm.) w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem,   przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w okresie od 18 stycznia 2021 do odwołania zajęcia w szkole popołudniowej odbywać się będą zdalnie.

W związku z wejściem przepisów o RODO
szkoła muzyczna wprowadza nowy adres a-mail:
Bardzo proszę o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Wysokość wpłat na fundusz muzyczny w roku szkolnym 2020/2021
wynosi 30 zł na pierwsze dziecko, 15 zł na drugie dziecko i 0 zł na kolejne miesięcznie.

Wpłat dokonujemy na konto:
RACHUNEK FUNDUSZU MUZYCZNEGO:
W tytule przelewu proszę zaznaczyć:
FM – Fundusz Muzyczny - darowizna

Opłata za wypożyczenie instrumentu wynosi 25 zł  brutto miesięcznie.

Wpłat na bieżący rok szkolny prosimy dokonywać od stycznia 2021r.

Blog świetlicy szkolnej