ZS9

Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

 

ZAJĘCIA

PROWADZĄCY

TERMIN

MIEJSCE

Koło geograficzne -(kl. 5)

p. M. Wojnarowicz

poniedziałek(co 2 tyg.);             (14.35-15.20)

s.37

Koło plastyczne - (kl.4-6)

p. M. Nowak

środa; (14.35-15.20)

s. 5

Chór - (kl. 4-6)

p. R. Lewandowski

środa; (14.35-15.20)

s.26

Koło matematyczne "Gry i zabawy logiczne"- (kl. 3-4)

p. J. Ryczko

wtorek (13.40-14.25)

s. 35

Koło dziennikarskie "Gazetka szkolna"- (kl. 6)

p. A. Fitrzyk

wtorek (14.35-15.20)

s.40

Koło europejskie " Z Syriuszem po państwach europejskich"(kl. 2-3)

p. M. Pakuszyńska

wtorek (13.40-14.25)

s.30

Spacerkiem przez Wrocław

(kl. 2-3)

p. M. Pakuszyńska

poniedziałek

(12.45-13.30)

s.30

Koło teatralne - (kl. 3)

p. P. Bień- Gorczyńska

piątek (11.40-12.25)

s.22

Koło j. niemieckiego

p. M. Kulpińska

poniedziałek

(13.40-14.25)

s. 1

Eucharystyczny Ruch Młodych

(kl. -6)

p. A. Kroma

wtorek (13.40-14.25)

s.25

Koło historyczne

p. S. Kornecki

wtorek (14.40-14.25)

s.34

Koło ortograficzne

(klasy 3)

p. A. Radecka

 

wtorek

(13.40-14.25)

s.4

Koło matematyczne

(klasy 3)

p. A. Radecka

 

poniedziałek

(13.40-14.25)

s.18

Zespół wyrównawczy

(kl. Ib)

p. A. Radecka

 

wtorek

(12.45-13.30)

s. 12

Taniec nowoczesny

 

p. M. Jania

wtorek; (15.30-16.15)

sala gim.

ul.Kosyn.

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki (6m)

p. E. Pikul

poniedziałek(14.35-15.20)

s.26

konsultacje z matematyki

p. A. Madej

czwartek; (15.20-16.05)

s.5

Zajęcia wyrównawcze               z matematyki (kl. 6b i 6c)

p. J. Ryczko

środa;(8.00-8.45)

s.34

Zajęcia wyrównawcze                z matematyki

(kl. 5b i 4b)

p. J. Ryczko

środa (13.40-14.25)

s.36

Zajęcia wyrównawcze                z przyrody

p. M. Łukowiak

wtorek (13.40-14.25)

s.39

Konsultacje z przyrody

p. T. Banaszewska

wtorek (13.40-14.25)

s.34

Koło przyrodnicze

p. M. Łukowiak

wtorek(14.35-15.20)

s.39

Zajęcia wyrównawcze                z j. angielskiego (6b)

p. A. Grześkowiak

środa (co 2 tygodnie)

(8.00-8.45)

s.4

Karta rowerowa

p. M. Jasińska

czwartek 14.35-15.20

s.5

Zajęcia wyrównawcze                z j. polskiego

p. B. Brzuska

poniedziałek

(13.40-15.25)

biblioteka

Zajęcia wyrównawcze                z j. polskiego

p. E. Chaszczewicz

poniedziałek

(12.45-13.30)

s. 5

Zespół wyrównawczy kl. 3b

p. E. Przybycień

wtorek (12.45-13.30)

s.18

Zajęcia lekkoatletyczne

p. W. Mikołajczyk

środa (15.30-16.15)

piątek (15.30-16.15)

Sala od ul. Kosynierów

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

p. J. Sokołowska

poniedziałek(13.40-14.25)

s. 4

Zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze (kl. 5)

p. E. Dmochowska-Wesołowska

czwartek (11.40-12.25)

biblioteka

Zajęcia czytelnicze „Spotkanie z książką”

p. A. Stawińska

wtorek (9.50-10.35)

s. 14

Koszykówka dziewcząt

Kl.3-4

p. J. Wierzbicki

poniedziałek(15.30-16.30)

środa (15.30-16.30)

piątek (15.30-16.30)

Sala od ul. Partyzantów

„Mali wspaniali” – zajęcia wychowania fizycznego ogólnorozwojowe dla klas I-III

 

Instruktorzy Fundacji Mali Wspaniali

poniedziałek

(14.35-16.05)

Sala od ul. Partyzantów

 

Szachy

 

p. R. Korpalski

czwartek:

początkujący

(14.45 – 16.15) zaawansowani

(16.30-18.30)

s.4

 

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog biblioteki szkolnej

Blog biblioteki szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna