BIP -->

Regulamin-Rekrutacji-2020

Przykładowy test z podobnymi zadaniami jakie otrzymają dzieci podczas przesłuchania 5 lub 6 czerwca 2020 r. znajdziecie Państwo poniżej

W razie pytań dotyczących testu prosimy o kontakt drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FILM 1

FILM 2

EGZAMIN

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY - FILMIK

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

oraz Szkoła Muzyczna I st. nr 2 we Wrocławiu

ul. Krajewskiego 1 (Sępolno)

OGŁASZA NABÓR

Na instrumenty:

* fortepian * skrzypce * flet

* wiolonczela * gitara * altówka * kontrabas

* akordeon * klarnet * saksofon * waltornia

* trąbka * puzon * tuba * perkusja * sakshorn

Jeśli zawsze marzyłeś/ marzyłaś o tym,

by nauczyć się grać na którymś z tych instrumentów,

ŚMIAŁO zgłoś się do nas!

Muzyka to niezwykła przygoda,

która może odmienić Twoje życie.

Szanowni Państwo!

W związku z epidemią COVID-19 w tym roku badanie predyspozycji słuchowych kandydatów do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej i Szkoły Muzycznej odbędzie się w innej niż dotychczas formie. Kandydaci otrzymają drogą mailową w dniu przesłuchania o godzinie 10.00 test złożony z kilku zadań. Będzie on badał predyspozycje słuchowe do nauki w szkole muzycznej.

- Prosimy, aby nagrać cały test z odpowiedziami dziecka, w postaci filmu ( np. telefonem ) tak aby było widać dziecko oraz odesłać film na podany mail do godziny 15.00 tego samego dnia.

- Oprócz testu prosimy, aby przysłać nagranie piosenki z repertuaru dziecięcego, np. Czerwone Jabłuszko. Stary Niedźwiedź, Sto lat, Zielony Mosteczek, była sobie żabka mała, Pojedziemy na łów lub inną wybrana przez siebie piosenkę ( przynajmniej 1 zwrotka i refren )

Przesłuchania rekrutacyjne: badanie predyspozycji słuchowych, odbędą się w dniach :

5 czerwca 2020r. ( piątek ) do OSM I stopnia

6 czerwca 2020r. ( sobota ) do SM I stopnia popołudniowej

Zadania do wykonania podczas testu:

- rozpoznać ilość granych na pianinie dźwięków ( 1, 2 lub 3 )

- rozpoznać czy grane są dźwięki niskie czy wysokie

- powtórzyć głosem grane dźwięki lub krótką melodię

- wyklaskać prosty rytm powtarzając za nauczycielem

Druga część badania predyspozycji - badanie predyspozycji na dany instrument odbędzie się pod koniec czerwca , o dokładnym terminie będziemy informować na stronie szkoły.

DO POBRANIA:

Podania o przyjęcie dziecka do szkoły muzycznej proszę  składać wyłącznie drogą elektroniczną w pliku pdf , mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31 maja 2020r.

Nie odbędą się zaplanowane wcześniej lekcje przygotowawcze, wcześniejsze wpłaty zostaną zwrócone na konto.

W związku z zaistniała sytuacją zamiast zaświadczenia lekarskiego, proszę do podania dołączyć Oświadczenie rodziców dziecka o braku przeciwskazań do podjęcia nauki w szkole muzycznej.

Proszę na bieżąco śledzić stronę szkoły , ponieważ terminy rekutacji mogą ulec zmianie.

Blog świetlicy szkolnej