BIP -->

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych kandydatów wprowadzamy następujące zasady przeprowadzenia badania przydatności:

Badanie przydatności odbędzie się w dniach 25, 30 czerwca 2020 r. od godz. 15:00 i 1 lipca 2020 r. od godziny 15.00

Na każdą godzinę przewidzianych jest sześcioro kandydatów. Bardzo prosimy, aby do szkoły wchodzić na 10 minut przed wyznaczoną godziną pierwszego badania.

Szczegółowy harmonogram otrzymają Państwo drogą mailową oraz będzie dostępny na tablicy szkolnej.

Procedury podczas badania przydatności:

W dniu przesłuchania na teren szkoły może wejść kandydat z jednym rodzicem/opiekunem. Wchodząc na teren szkoły należy zdezynfekować ręce, a także przynieść wypełnione oświadczenie, ewentualnie podpisać oświadczenie w szkole oraz wyrazić zgodę na pomiar temperatury ciała. Prosimy o zabranie swojego długopisu. Na terenie szkoły rodzic oraz kandydat przebywają w maseczkach. Na czas przesłuchania kandydat ściąga maseczkę, aby móc wykonać zadania.

Podczas przesłuchania rodzic/opiekun czeka na dziecko przy sali, w której odbywa się badanie przydatności. Prosimy o zaopatrzenie kandydata w wodę (automaty w szkole są wyłączone z użytku).

Po każdej godzinie następuje dezynfekcja oraz wietrzenie sali.

Regulamin-Rekrutacji-2020

Przykładowy test z podobnymi zadaniami jakie otrzymają dzieci podczas przesłuchania 5 lub 6 czerwca 2020 r. znajdziecie Państwo poniżej

W razie pytań dotyczących testu prosimy o kontakt drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FILM 1

FILM 2

EGZAMIN

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY - FILMIK

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2

oraz Szkoła Muzyczna I st. nr 2 we Wrocławiu

ul. Krajewskiego 1 (Sępolno)

OGŁASZA NABÓR

Na instrumenty:

* fortepian * skrzypce * flet

* wiolonczela * gitara * altówka * kontrabas

* akordeon * klarnet * saksofon * waltornia

* trąbka * puzon * tuba * perkusja * sakshorn

Jeśli zawsze marzyłeś/ marzyłaś o tym,

by nauczyć się grać na którymś z tych instrumentów,

ŚMIAŁO zgłoś się do nas!

Muzyka to niezwykła przygoda,

która może odmienić Twoje życie.

Szanowni Państwo!

Druga część badania predyspozycji dla osób zakwalifikowanych - badanie predyspozycji na dany instrument, odbędzie się wg szczegółowego harmonogramu, który zostanie przesłany Państwu droga mailową.

Badanie odbędzie się w dniach :

29 czerwca 2020r. ( poniedziałek ) w godzinach 15.00-17.00 klasy starsze

30 czerwca 2020r. ( wtorek ) w godzinach 15.00-18.00 dla OSM

1 lipca 2020r. ( środa ) w godzinach 15.00-18.00 dla SM

DO POBRANIA:

Podania o przyjęcie dziecka do szkoły muzycznej proszę  składać wyłącznie drogą elektroniczną w pliku pdf , mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31 maja 2020r.

Blog świetlicy szkolnej