ZS9

Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

O BIBLIOTECE

Biblioteka znajduje się na pierwszym piętrze szkoły i zajmuje dwa  pomieszczenia - wypożyczalnię i czytelnię. Posiada bogaty księgozbiór - literaturę piękną  i popularnonaukową oraz zbiory specjalne. Czytelnia wyposażona jest w 4 komputery z łączem internetowym oraz sprzęt audiowizualny. Warsztatem informacyjnym biblioteki są najnowsze encyklopedie, słowniki, leksykony i przewodniki przedmiotowe. Nasza biblioteka jest miejscem przyjaznym, sprzyjającym nauce i relaksowi. Uczniowie chętnie odrabiają tu zadania domowe. Pomagają im w tym dyżurujący nauczyciele przedmiotów i nauczyciele – bibliotekarze.

https://4.bp.blogspot.com/-LlHDP9KUVQQ/WhmTojks5FI/AAAAAAAAAXo/Py6tP_5Oe_cJTATZRCw0F5Eql_P7EU_ZwCLcBGAs/s1600/20171124_102720_Burst01.jpg

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog biblioteki szkolnej

Blog biblioteki szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna