ZS9

O BIBLIOTECE

Biblioteka znajduje się na pierwszym piętrze szkoły i zajmuje dwa  pomieszczenia - wypożyczalnię i czytelnię. Posiada bogaty księgozbiór - literaturę piękną  i popularnonaukową oraz zbiory specjalne. Czytelnia wyposażona jest w 4 komputery z łączem internetowym oraz sprzęt audiowizualny. Warsztatem informacyjnym biblioteki są najnowsze encyklopedie, słowniki, leksykony i przewodniki przedmiotowe. Nasza biblioteka jest miejscem przyjaznym, sprzyjającym nauce i relaksowi. Uczniowie chętnie odrabiają tu zadania domowe. Pomagają im w tym dyżurujący nauczyciele przedmiotów i nauczyciele – bibliotekarze.

Blog biblioteki szkolnej