ZS9

Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 9

w roku szkolnym 2018/2019

Przedmiot nauczania:

Nauczyciele:

Język polski

Barbara Brzuska
Ewa Chaszczewicz
Patrycja Bień-Gorczyńska
Monika Morawska

Matematyka

Edyta Pikul
Jolanta Ryczko
Agnieszka Madej 

Historia

Stanisław Kornecki
Barbara Brzuska

Język  angielski

Jowita Sokołowska - Bułka
Aneta Grześkowiak
Anna Miller
Sylwia Starnowska

Język francuski

Anna Goździewicz

Język niemiecki

Małgorzata Kulpińska

Przyroda

Biologia

Geografia

Teresa Banaszewska 
Małgorzata Łukowiak
Marta Wojnarowicz
Teresa Banaszewska
Małgorzata Łukowiak
Marta Wojnarowicz

Informatyka

Agnieszka Fitrzyk  
Agata Kroma

Zajęcia techniczne

Magdalena Jasińska

Plastyka

Magdalena Nowak

Muzyka

Robert Lewandowski

Wychowanie fizyczne

Urszula Białek 
Magdalena Jania
Wiesława Mikołajczyk
Zbigniew Stankiewicz
Grzegorz Muzyka 
Arkadiusz Bator 
Maciej Stasiuk
Adam Piotrowski

Religia

Ks. Marcin Kołodziej 
Agata_Kroma
Małgorzata Knychas

Edukacja wczesnoszkolna

Izabela Dziedzic
Agnieszka Radecka
Małgorzata Pakuszyńska
Joanna Mamulska
Elżbieta Przybycień
Beata Duda
Iwona Kozłowicka - Latoś

Świetlica

Barbara Kasprzak - kierownik
Monika Bobula
Anna Kozłowska
Magdalena Sadecka -Ładna
Małgorzata Szewczyk
Joanna Tracz
Izabela van Rossum
Kamila Wojtyńska

Pedagog

Olga Pabis

Psycholog

Beata Kaczorowska

Logopeda

Jolanta Wolfart – Klaczyńska

Biblioteka

Aldona Stawińska
Edyta Dmochowska - Wesołowska

Skrzypce

Lilianna Koman-Blicharska
Magdalena Płociennik
Małgorzata Głosz
Andrzej Musiał
Radosław Bruliński
Karolina Cel

Altówka

Małgorzata Szczepanowska

Wiolonczela

Robert Lewandowski
Maciej Kłopocki

Kontrabas

Wojciech Bergander

Fortepian

Agnieszka Sozańska-Ławniczak - akompaniament
Piotr Świtoń
Ineza Kuprianowicz
Alexandra Butor
Piotr Gąsieniec
Mirosława Szot-Łaska
Aleksandra Milcarz - akompaniament
Iwona Sukienik
Tomasz Chudyk - improwizacja fortepianowa
Michał Kościukiewicz - akompaniament
Alicja Dybowska-Łach
Joanna Serwin - akompaniament
Teresa Karpeta
Anna Sokołowska-Stasiuk

Gitara

Marek Zieliński
Agata Warchocka
Krzysztof Goleń
Mateusz Ławniczak

Instrumenty dęte

Mariusz Bałdyga - klarnet
Justyna Maliczowska - trąbka
Marcin Król - trąbka
Paweł Maliczowski - puzon, sakshorn, tuba
Olga Strelc - akordeon
Karol Gola - saksofon
Magdalena Pilch - flet
Małgorzata Klisowska-Pachołek - flet
Piotr Głosz - flet
Marcin Drużdż - waltornia

Perkusja

Jacek Muzioł
Radosław Jędraś

Teoria muzyki Monika Pudło - rytmika, kształcenie słuchu
Diana Pradella - chór/zespół
Danuta Dziubek - kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Kinga Kalinowska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zajęcia teatralne
Agnieszka Misiak - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zajęcia teatralne
Tomasz Chudyk -kształcenie słuchu, audycje muzyczn
Sylwia Martyniuk - kształcenie słuchu, audycje muzyczne

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog biblioteki szkolnej

Blog biblioteki szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna