BIP -->

Bezpłatna pomoc psychologiczno-pedagogiczna w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania naszej placówki w związku z pandemią COVID-19

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,

W związku z ponownym ogłoszeniem przez Radę Ministrów stanu epidemii wywołanego zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 i wprowadzeniem „czerwonej strefy” na obszarze całego kraju oraz ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty, informujemy, że w razie potrzeby jest możliwość skontaktowania się zarówno z pedagogiem   jak i psychologiem szkolnym, poprzez dziennik elektroniczny Librus i umówienia się na indywidualne spotkanie on-line lub w kontakcie bezpośrednim, z zachowaniem reżimu sanitarnego (w wiadomości proszę podać numer kontaktowy).

Dyżury telefoniczne:

Pedagog: - środa godz. 13:30-14:30

Psycholog – poniedziałek godz. 10:00-11:00

Wsparcie można uzyskać również w następujących miejscach:

1. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 codziennie pełni dyżury telefoniczne (wsparcie psychologiczno-pedagogiczne). Ponadto wszyscy potrzebujący wsparcia lub informacji mogą się kontaktować z pracownikami poradni poprzez kontakt e-mail zamieszczony na stronie: ppp2.wroc.pl

1. Specjalistyczna Poradnia Terapeutyczna udziela wsparcia psychologicznego uczniom, rodzicom i nauczycielom telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00. W godzinach 8.00-15.00 można zgłosić w sekretariacie prośbę o oddzwonienie i rozmowę z terapeutą, w najbliższym możliwym terminie.

Tel.: (71) 798 68 84  wew. 100 i wew. 106.

1. Fundacja Non Licet udziela pomocy rodzicom potrzebującym osobistego wsparcia lub obserwującym wzmożone trudności emocjonalne u dzieci.
    Konsultacje na Skype - kontakt pod numerem telefonu: 572 108 352 oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły na stronie internetowej fundacji: www.nonlicet.pl

1. Ponadto na stronie miejskiej są zamieszczone numery telefonów uruchomione przez Wrocławskie Centrum Zdrowia, Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Zdrowia CURATUS oraz Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Życzymy dobrego zdrowia, sił i wytrwałości.

Beata Kaczorowska

Paweł Zakrzewski

KORONAWIRUS

COVID19- film

WAŻNE TELEFONY – GDZIE SZUKAĆ POMOCY?

ĆWICZENIA DLA DZIECI Z GRUPY RYZYKA DYSLEKSJI

SYMPTOMY RYZYKA DYSLEKSJI