BIP -->

Uczniowie zapoznali się z biografią Fryderyka Chopina, kolorowali obrazki z wydarzeniami z jego życia. Słuchaliśmy też utworów znanego kompozytora.

Sportowe potyczki klas trzecich w świetlicy.

Obchody Dnia Pluszowego Misia w świetlicy- klasy 2a i 2b

Klasy 2a i 2b przygotowuje się do Kiermaszu Bożonarodzeniowego. W świetlicy uczniowie dekorowali pierniczki, które będzie można zakupić na kiermaszu.

Uczniowie klas trzecich mogli zaprezentować swoje talenty podczas Świetlicowego Konkursu Talentów. Dzieci grały na instrumentach, śpiewały, tańczyły, były wiersze, sztuczki cyrkowe i ćwiczenia gimnastyczne. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Na zajęciach plastycznych w świetlicy klasa IIa przygotowała jesienne ludziki z kasztanów, żołędzi i innych darów z lasu i parku.

W ostatnią środę w świetlicy klasy trzecie wykonywały jeże z kolorowego papieru i kasztanów. Jak widać - każdy jest inny. Towarzyszyła nam Beyza - wolontariuszka
z Turcji. Nasza świetlicowa sala nabiera powoli jesiennego klimatu :)

Na ostatnich zajęciach plastycznych uczniowie z kl. Ib malowali jesienne słoneczniki. Prace wyszły bardzo ładne i można je podziwiać w świetlicowej galerii.

Blog biblioteki szkolnej