BIP -->

W dniu 16.11.2018r. odbyły się warsztaty integracyjne z pedagogiem szkolnym w klasie 2b. Tematyka zajęć dotyczyła życzliwości oraz przeciwdziałania „niezdrowej” rywalizacji uczniów. Chłopcy mieli za zadanie wcielić się w rolę Indian, wymyślić nazwę plemienia oraz wybrać mocne strony swojej drużyny. Uczniowie współpracując ze sobą stworzyli mapę do znalezienia skarbu. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci.

Wiosnę juz chyba każdy z nas poczuł ale w związku z tym , iż nadal mamy kalendarzową zimę, chcemy się z Wami podzielić " białymi" wspomnieniami.

Oto jak klasa 3a spędza czas tuż po zajęciach lekcyjnych czyli w czasie zajęć świetlicowych. Pozdrowienia przesyłają - Pani Kamila Wojtyńska wraz z cała szaloną klasą 3a !!! 😘

Zobacz zdjęcia:BIAŁE WSPOMNIENIA

Jak pamiętacie, tydzień temu czyli dnia 25 marca, odbył się kiermasz słodkości z którego dochód miał być przeznaczony na czteroletniego braciszka jednej z uczennic klasy 3a, który jest bardzo ciężko chory.  Z ogromną przyjemnością pragnę oświadczyć, że tak też się stało!!!!!

To co działo się tego dnia, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Rodzice uczniów klasy 3a przygotowali wraz z dziećmi mnóstwo ciast, babeczek, galaretek. To było dosłownie PYSZNE SZALEŃSTWO! Zebraliśmy 771 złotych! Dzięki temu mogliśmy pomóc z zakupieniu nowego, większego wózka dla Emilka.

Jeszcze raz bardzo ale to baaaaaardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc.
Z poważaniem Kamila Wojtyńska - wychowawczyni klasy 3a ze świetlicy

ZOBACZ ZDJĘCIA: Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Kochani Uczniowie..

Koncert dzieci z Centrum Edukacyjnego NFM 16.06.2019
Zespół Buum! (prowadząca: Barbara Ciupidro) oraz gościnnie zespół Bum Band z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. nr 2 im F. Chopina we Wrocławiu (prowadząca: Monika Pudło)