BIP -->

Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

Jury złożone z profesjonalnych artystów plastyków obejrzało prace zgłoszone na powiatowy etap Turnieju plastycznego i zaprosiło wybranych uczniów - młodych wyjątkowych artystów - na Finał. Z naszej szkoły zgodnie z regulaminem zostało zaprezentowanych 10 prac, autorzy 5 będą walczyć w Finale! 
Serdecznie gratuluję następującym uczniom:
 
kl. 4-5
Zofia Świrydczuk- Gałwa kl. 5b
Laura Stawiska kl. 4m
Aleksandra Naumowicz kl. 4m
 
kl. 6-8
Antonina Zimecka kl 7c
Laura Gierczak kl. 7c
 
Z wielka przyjemnością obserwuję Wasz nieustanny, cudny rozwój artystyczny!
Magdalena Nowak
W konkursie kreatywnym "Co się stanie z ludźmi z fotografii?" drużyna Question Mark stanęła na wysokości zadania. Jury mogło zapoznać się z historią: Światłonilków mieszkających w żyrandolu, Fokacza (połączenie foki i sowy), który przemówił ludzkim głosem zmarłej żony, małych stworzeń zwanych Smaltirami oraz wilkołaków. Nagrodę główną, którą zasponsorowała firma Auchan na Bielanach Wrocławskich, otrzymała: Julia Suchocka z kl. 7b, natomiast wyróżnienie otrzymała: Wiktoria Pysia z kl. 7b. Serdecznie gratuluję, Olga Stencel.
 
Nasza szkoła przeszła do drugiego etapu Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. W Eliminacjach okręgowych 3-osobowe Reprezentacje szkół w dziesięciu wirtualnych okręgach będą prowadziły zmagania oraz rywalizowały między sobą w interaktywnej grze menadżerskiej. Gra składa się z 7 rund i polega na prowadzeniu wirtualnego przedsiębiorstwa. Celem gry jest takie podejmowanie decyzji o kierunkach jego rozwoju, aby uzyskać jak najwyższe wyniki w rankingach i nie zbankrutować. Eliminacje te rozpoczną się 30.03. i potrwają do 6.04. (gra menadżerska). Naszą szkołę będą reprezentować:
- Jan Berlicki z kl. 7a
- Kinga Figiel z kl. 7m
- Małgorzata Łoboda z kl. 7m
Opiekunem merytorycznym jest doradca zawodowy - Olga Stencel.
 
Pozostałych uczniów zachęcam do korzystania z gry menadżerskiej online, która jest dostępna pod linkiem: http://gt.olimpiada.edu.pl/
 

Z wielką radością informuję, że Daria Piskorowska  z kl. 7 c została doceniona w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficzny Martwa Natura - Autunalia 2019. Jej zdjęcia zostały zakwalifikowane na wernisaż pokonkursowy i znalazły się wśród 34 uczniów wyróżnionych w ten sposób z całej Polski!
Niech aparat fotograficzny będzie zawsze Twoim dodatkowym oknem na świat! Magdalena Nowak
 
  

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog świetlicy szkolnej

Blog świetlicy szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna