BIP -->

Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

Dnia 20.02 2019 w Zespole Szkół nr 5 odbył się V Międzyszkolny Konkurs Czytania w Języku Niemieckim. Do finału zakwalifikowało się siedmioro uczniów w kategorii klas 4- 6. Uczeń naszej szkoły z klasy 6b Jan Kociatkiewicz zajął ostatecznie II miejsce. Pozostali uczniowie reprezentujący naszą szkołę również bardzo ładnie zaprezentowali poezję niemiecką.
 
                                         

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog biblioteki szkolnej

Blog biblioteki szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna