ZS9

Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

 

Rok Szkolny 2018/2019

Decyzją Prezydenta Wrocławia uczniowie Cyprian Maciąg , Laura Stawiska , Lena Duszyńska oraz Barbara Kłopocka  otrzymali stypendium w zakresie twórczości i edukacji artystycznej na rok szkolny 2018/2019.


Uczennica Marta Drabik oraz uczeń Szymon Kępski otrzymali stypendium na rok szkolny 2018/2019 w ramach Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych PROMOVERE TALENTA 


W sierpniu 2018r. uczennica klasy skrzypiec Pani Magdaleny Płociennik - Sonia Zakrzewska ( klasa V )  otrzymała II miejsce na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym o Nagrodę Świętej Jadwigi w Strzegomu. Gratulujemy !!!!


 

Rok Szkolny 2017/2018

II Igrzyska Skrzypcowe w Zbąszyniu

II miejsce

Zuzanna Zając
z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała

Gratulujemy!



Ogólnopolski Konkurs Skrzypiec i Altówki
Antoniego Cofalika w Sułkowicach

kategoria I

III miejsce
Laura Stawiska
z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

kategoria II

III miejsce

Sonia Zakrzewska
z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

Gratulujemy!


XIX Regionalne Konfrontacje Pianistyczne Szkół Muzycznych I stopnia w Legnicy.

Tytuł Laureata

Maksymilian Cyprys
z klasy fortepianu p. Alexandry Butor

Gratulujemy!



II Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy

II miejsce

Wojciech Szyjka
z klasy akordeonu p. Olgi Strelč

Gratulujemy!



IX MIĘDZYSZKOLNE „ROZGRYFKI” SMYCZKOWE

GRUPA I

ZŁOTY GRYF

Michalina Miazga
z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

Janina Ziomek- Zielonka
z klasy wiolonczeli p. Roberta Lewandowskiego

BRĄZOWY GRYF

Jacek Moryson- Wojciechowski
Rozalia Staśkiewicz
z klasy wiolonczeli p. Macieja Kłopockiego

GRUPA II

DIAMENTOWY GRYF

Laura Stawiska
z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

ZŁOTY GRYF

Hanna Senus
z klasy skrzypiec p. Magdaleny PłociennikRok Szkolny 2017/18

Zuzanna Zając
z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała

SREBRNY GRYF

Elissa Alzareer
z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Głosz

BRĄZOWY GRYF

Aleksandra Naumowicz
z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała

GRUPA III

ZŁOTY GRYF

Beniamin Blachnik
z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

Piotr Pelc Rok Szkolny 2017/18
z klasy wiolonczeli p. Roberta Lewandowskiego

SREBRNY GRYF

Alicja Dymek
z klasy wiolonczeli p. Macieja Kłopockiego

Monika Lochyńska
z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała

BRĄZOWY GRYF

Milena Jakubek
z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

Kornelia Misa
z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Głosz

GRUPA IV
Rok Szkolny 2017/18
ZŁOTY GRYF

Sonia Zakrzewska
z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

GRUPA V

ZŁOTY GRYF

Marta Drabik
z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

Emilia Kochańska
z klasy wiolonczeli p. Roberta Lewandowskiego

Rafał Zdobylak
z klasy wiolonczeli p. Macieja Kłopockiego

SREBRNY GRYF

Maciej Mołczan
z klasy wiolonczeli p. Macieja KłopockiegoRok Szkolny 2017/18

GRUPA VI

DIAMENTOWY GRYF

Barbara Kłopocka
z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

ZŁOTY GRYF

Agnieszka Cieślak
z klasy skrzypiec p. Małgorzaty Głosz

SREBRNY GRYF

Zuzanna Grąbczewska
z klasy skrzypiec p. Małgorzaty GłoszRok Szkolny 2017/18

BRĄZOWY GRYF

Łucja Borysow
z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała 



IV Konkurs Młodych Talentów w Czerwionce-Leszczynach

  I miejsce

Barbara Kłopocka

z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman-Blicharskiej

wyróżnienie

Zuzanna Zając

z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała

Gratulujemy! 



VI Międzyszkolny Konkurs Instrumentalny
dla Klas Młodzieżowych w Miliczu

I miejsce

Alicja Czerwonka
z klasy fletu p. Piotra Głosza

I miejsce

Łucja Borysow
z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała

II miejsce

Julia Borysow
z klasy altówki p. Małgorzaty Szczepanowskiej
Gratulujemy! 



X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MINIATUR FORTEPIANOWYCH WE WROCŁAWIU

GRUPA I

III MIEJSCE Rok Szkolny 2017/18
Jan Greszta z klasy p. Piotra Świtonia
Maja Gospodarczyk z klasy p. Teresy Karpety

WYRÓŻNIENIA
Michał Kiełb z klasy p. Mirosławy Szot-Łaskiej
Dawid Krawczyk z klasy p. Mirosławy Szot-Łaskiej
Weronika Wieczorek z klasy p. Teresy Karpety

GRUPA II

GRAND PRIX
Filip Dubaniewicz z klasy p. Piotra Świtonia

I MIEJSCE
Maria Sowa z klasy p. Inezy Kuprianowicz

II MIEJSCE
Maksymilian Zembski z klasy p. Inezy Kuprianowicz
Julia Masłowska z klasy p. Mirosławy Szot-Łaskiej
Maksymilian Cyprys z klasy p. Alexandry Butor
Apolonia Włodarczyk z klasy p. Michała Błaszczyka
Rok Szkolny 2017/18
III MIEJSCE
Pola Grzybek z klasy p. Piotra Świtonia
Jan Zdralewicz z klasy p. Mirosławy Szot–Łaskiej

WYRÓŻNIENIA
Maria Senator z klasy p. Piotra Gąsieńca
Anna Reinhard z klasy p. Michała Błaszczyka

GRUPA III

I MIEJSCE
Hanna Mikos z klasy p. Mirosławy Szot–Łaskiej

II MIEJSCE
Hanna Iwko  z klasy p. Mirosławy Szot–Łaskiej

WYRÓŻNIENIE
Piotr Witkowski z klasy p. Alexandry Butor
Gratulujemy!


  V Głogowski Konkurs Trębaczy

I miejsce
Rok Szkolny 2017/18
Lena Duszyńska
z klasy trąbki - p. Marcina Króla
Gratulujemy!



XXXVIII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku

Wyróżnienie

Lena Duszyńska
z klasy trąbki - p. Marcina Króla
Gratulujemy!



VIII Spotkania Pianistyczne ,,Z tańcem przez świat" w Oławie

laureaci:

ZŁOTA KLAWIATURA

Maksymilian Cyprys
z klasy fortepianu p. Alexandry Butor

Maria Sowa
z klasy fortepianu p. Inezy Kuprianowicz

Maksymilian Zembski
z klasy fortepianu p. Inezy Kuprianowicz

SREBRNA KLAWIATURA

Filip Dubaniewicz
z klasy fortepianu p. Piotra Świtonia

Pola Grzybek
z klasy fortepianu p. Piotra Świtonia

Aleksandra Dymek
z klasy fortepianu p. Alexandry Butor

Gratulujemy!



II Ogólnopolski Konkurs "Talenty Skrzypcowe" w Poznaniu

III miejsce

Zuzanna Zając
z klasy skrzypiec p. Andrzeja Musiała
Gratulujemy!


XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. G. Bacewicz we Wrocławiu
(pod patronatem CEA)

Wyróżnienie
Barbara Kłopocka
z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman-Blicharskiej
Gratulujemy!


Włocławskie Spotkania Skrzypcowe " Na polską nutę"
(pod patronatem CEA)

IV miejsce

Barbara Kłopocka
z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej

Gratulujemy!


II Ogólnopolski Konkurs "Talenty Skrzypcowe 2018" w Poznaniu I miejsce
oraz

Dyplom za zdobycie nagrody specjalnej:
"Za Osobowość"

Barbara Kłopocka
z klasy skrzypiec p. Lilianny Koman- Blicharskiej
Gratulujemy!



Lista Laureatów X Międzyszkolnej Rewii Miniatur

Grupa A

I miejsce
Franciszek Baran
z klasy sakshornu p. Pawła Maliczowskiego

II miejsce
Marcel Rudziński
z klasy perkusji p. Radosława Jędrasia

III miejsce
Ewa Frankiewicz
z klasy fletu p. Piotra Głosza

Wyróżnienia
Bartłomiej Fuchs
Franciszek Kutrzyński
z klasy saksofonu p. Karola Goli
------
Grupa B

II miejsce
Justyna Balicka
z klasy puzonu p. Pawła Maliczowskiego

III miejsca
Helena Krzywiecka
z klasy fletu p. Piotra Głosza

Szymon Kępski
z klasy fletu p. Małgorzaty Klisowskiej-Pachołek

Magdalena Majka
z klasy klarnetu p. Mariusza Bałdygi

Wyróżnienie
Tymoteusz Szymański
z klasy perkusji p. Jacka Muzioła

XXVII Konfrontacje Instrumentów Dętych Blaszanych - Oława 2018

II miejsce

Lena Duszyńska

z klasy trąbki p. Marcina Króla

  Gratulujemy!


IV Swiętokrzyski Festiwal

Klas Instrumentówb Dętych

Szkół Muzycznych I i II stopnia

I miejsce

Lena Duszyńska

z klasy trąbki p. Marcina Króla

  Gratulujemy!


XIX Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych w Jaworze

II miejsce

duet skrzypcowy:

Sonia Zakrzewska

Marta Drabik

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

   Gratulujemy!


I Ogólnopolski Festiwal "Ludowe Inspiracje" w Strzelinie

III miejsce

Laura Stawiska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

   Gratulujemy!


II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy i Wiolonczelowy w Suchej Beskidzkiej

Wyróżnienie

Laura Stawiska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

   Gratulujemy!


VIII Międzyszkolny Konkurs "Małego Skrzypka" w Lesznie

Tytuł Laureata

Laura Stawiska

Sonia Zakrzewska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

   Gratulujemy!


IV Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków "Będę Wirtuozem"

w Krakowie

Wyróżnienie

Barbara Kłopocka

z klasy skrzypiec Pani Lilianny Koman-Blicharskiej

  Gratulujemy!


Decyzją Prezydenta Wrocławia 

stypendia artystyczne na rok szkolny 2017/2018

otrzymali:

Weronika Witek

z klasy gitary Pani Małgorzaty Klawińskiej

 Lena Duszyńska

z klasy trąbki Pana Marcina Króla

   Gratulujemy!


Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy

Zell an der Pram (Austria)

Kategoria wiekowa do lat 10

 III miejsce

Laura Stawiska

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

   Gratulujemy!


Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych

Zell an der Pram (Austria)

Kategoria wiekowa do lat 10

 II miejsce

 duet skrzypcowy:

Sonia Zakrzewska

Marta Drabik

z klasy skrzypiec p. Magdaleny Płociennik

   Gratulujemy!


Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog biblioteki szkolnej

Blog biblioteki szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna