BIP -->

Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

Samorząd Uczniowski zorganizował akcję GÓRA GROSZA. Zebrali bardzo dużo monet. Uczniowie klasy 6a i 6m postanowili pomóc i posegregowali pieniądze do trzech różnych worków : 1 grosz, 2 grosze i 5 groszy. To nie było łatwe zadanie, bo w pewnym momencie wzrok się już zmęczył a monety wydawały się identyczne. Mieli bardzo dużo pracy, ale najważniejsze, że dopisywały im dobre humory i szybko uwinęli się z zadaniem.


 

 26.02.2019 roku zakończyliśmy w naszej szkole czas karnawału dyskoteką klas 4-6. Naszymi atrybutami były maski weneckie i kapelusze. Konkursy z nagrodami rozbawiły niektórych do łez. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuliśmy niezwykłą atmosferę karnawału. Wszyscy wspaniale się bawili. Pozostały nam miłe wspomnienia….

 

ZOBACZ ZDJĘCIA: DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

27 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka szkolna klas 4-6, której hasło przewodnie brzmiało „Radosne świętowanie na polską nutę”.  Uczniowie bawili się wyśmienicie. Nie zabrakło pokazu tańca, zabaw integracyjnych czy konkursu „Jaka to melodia?”. 

Dziękujemy:  Radzie Rodziców za wsparcie finansowe dyskoteki;  wychowawcom i rodzicom dbającym o bezpieczną zabawę w czasie dyskoteki.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za ciasta, które nie tylko pięknym wyglądem, ale i smakiem ubogaciły naszą kawiarenkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że nasza dyskoteka mogła uradować nasze dzieci, a samym uczniom za piękną zabawę.

Czytaj więcej: DYSKOTEKA

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJACH PRZEDŚWIĄTECZNYCH,DZIĘKI KTÓRYM MOGLIŚMY POMÓC W TYM WAŻNYM CZASIE WIELU DZIECIOM.

 DZIĘKUJEMY ZA ZBIÓRKĘ SŁODYCZY ORAZ ZABAWEK, PRZYBORÓW SZKOLNYCH  I KSIĄŻEK! BYLIŚCIE BARDZO HOJNI!DZIĘKUJEMY WAM W IMIENIU TYCH,DO KTÓRYCH PREZENTY MOGŁY TRAFIĆ NA CZAS!

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog świetlicy szkolnej

Blog świetlicy szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna