BIP -->

Franciszek Korwin-Kijuć (kl.VI a) -  przewodniczący

Zuzanna Kulczyk (kl.VI m) -zastępca przewodniczącego

Maja Droń (kl. VI a) – skarbnik

Pozostali członkowie - Julia Starosta (kl. V d) i Maria Kobylańska (kl. IV a)

Małgorzata Knychas -  opiekun Samorządu Szkolnego

26.02.2019 roku zakończyliśmy w naszej szkole czas karnawału dyskoteką klas 4-6. Naszymi atrybutami były maski weneckie i kapelusze. Konkursy z nagrodami rozbawiły niektórych do łez. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuliśmy niezwykłą atmosferę karnawału. Wszyscy wspaniale się bawili. Pozostały nam miłe wspomnienia….

ZOBACZ ZDJĘCIA: DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

27 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka szkolna klas 4-6, której hasło przewodnie brzmiało „Radosne świętowanie na polską nutę”.  Uczniowie bawili się wyśmienicie. Nie zabrakło pokazu tańca, zabaw integracyjnych czy konkursu „Jaka to melodia?”.

Dziękujemy:  Radzie Rodziców za wsparcie finansowe dyskoteki;  wychowawcom i rodzicom dbającym o bezpieczną zabawę w czasie dyskoteki.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za ciasta, które nie tylko pięknym wyglądem, ale i smakiem ubogaciły naszą kawiarenkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że nasza dyskoteka mogła uradować nasze dzieci, a samym uczniom za piękną zabawę.

Czytaj więcej: DYSKOTEKA

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJACH PRZEDŚWIĄTECZNYCH,DZIĘKI KTÓRYM MOGLIŚMY POMÓC W TYM WAŻNYM CZASIE WIELU DZIECIOM.

DZIĘKUJEMY ZA ZBIÓRKĘ SŁODYCZY ORAZ ZABAWEK, PRZYBORÓW SZKOLNYCH  I KSIĄŻEK! BYLIŚCIE BARDZO HOJNI!DZIĘKUJEMY WAM W IMIENIU TYCH,DO KTÓRYCH PREZENTY MOGŁY TRAFIĆ NA CZAS!

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

12 października w naszej szkole odbył się pierwszy śmieszny dzień - Dzień Krawata.

Wyglądaliśmy tego dnia bardzo elegancko i gustownie. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję Samorządu Uczniowskiego.

Blog biblioteki szkolnej