BIP -->

Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję Samorządu Uczniowskiego : „Zbiórka słodyczy dla dzieci z wrocławskiego hospicjum”. Cała akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, za co z całego serca dziękujemy. W akcję włączyły się wszystkie klasy z naszej szkoły.  Efekty można podziwiać na zdjęciach. Mali pomocnicy już pomogli w spakowaniu słodyczy, aby zdążyły dotrzeć do dzieci z hospicjum na czas.

 

  

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog biblioteki szkolnej

Blog biblioteki szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna