BIP -->

Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

Szanowni Państwo, Wrocławski Festiwal Teatrów Szkolnych Zielona Gęś w roku szkolnym 2019/2020 nie odbędzie się. Odwołujemy Przegląd oraz Galę w Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu i we Wrocławskim Teatrze Lalek. W przyszłym roku szkolnym planujemy wznowić motyw przewodni: Zielona Gęś w Soplicowie, jeśli sytuacja w kraju pozwoli na zorganizowanie Festiwalu.

Organizatorzy Festiwalu:
Towarzystwo Kultury Czynnej
Zespół Szkół nr 9 we Wrocławiu


 

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog świetlicy szkolnej

Blog świetlicy szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna