Morska podróż i Nela Reporterka, czyli co działo się w naszej bibliotece!
Kapitanowie, na stanowiska! Nasza szkolna biblioteka zamieniła się ostatnio w port, z którego wyruszył wyjątkowy statek pełen przedszkolaków!
Podczas Dnia Otwartego zaprosiliśmy najmłodszych w niesamowitą podróż po dalekich lądach, morzach i oceanach. Przygotowana wystawa pobudzała wyobraźnię, a dzieciaki z radością „żeglowały” po czytelni.
Największą furorę zrobiły krótkie filmiki Neli Małej Reporterki, która udowodniła, że świat jest pełen niespodzianek. Nie zabrakło też tradycyjnych bibliotecznych rozrywek w nowej odsłonie: były podróżnicze puzzle, kolorowanki z egzotycznymi zwierzętami i mnóstwo gier.
To był dzień pełen uśmiechu, kreatywności i dowód na to, że czytanie to największa przygoda! Cieszymy się, że mogliśmy gościć tak wspaniałych, młodych odkrywców. Do zobaczenia wkrótce na pokładzie (naszej biblioteki)!