Klasa 3m uczestniczyła w Światowym Tygodniu Zwierząt. Podczas zajęć plastycznych oraz komputerowych wykonała ilustracje swoich ulubionych zwierząt. Aktywnie włączyła się również w Akcję zbiórki karmy dla zwierząt.

W dniu 8 października 2021r. klasy 2b i 3m były na wycieczce w Pasiece Smakulskich w miejscowości Pakosław. Dzieci poznały tajemnice świata pszczół poprzez uczestnictwo w warsztatach woskowych, na których wiedza została przekazana w nowoczesny sposób. Mogły samodzielnie zbudować ul oraz sprawdzić swoją wiedzę podczas rozwiązywania zagadek. Dzieci w miły sposób spędziły czas na wycieczce, którego końcowym akcentem było ognisko.

Klasy 1m i 2m w świetlicy przystąpiły do realizacji zadań z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego " Gramy Zmysłami'. Zadanie pierwsze to stworzenie jesiennej ścieżki sensorycznej. Dzieci chodziły po ścieżce z otwartymi i zamkniętymi oczami, dotykając poszczególnych elementów opisywały jakie towarzyszą im odczucia i wrażenia.

Wszystkich wychowawców, nauczycieli oraz uczniów zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie". Akcja realizowana jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom".

12 października 2021 r. (wtorek) na 2 (9 :40), 3 (10 :35) i 4 przerwie (11 :30) czytamy naszym uczniom lub dzieci same czytają przyniesione przez siebie książki.

Nauczyciele bibliotekarze, poloniści i logopeda