images/obrazy/j1.jpg
SZKOŁA PODSTAWOWA
1. Michał Pogoda 5a
2. Marcel Rudziński 4m

1. Lena Gazda
2. Maja Dziedzic
3. Weronika Fortuna
4. Zuzia Sowa
5. Ewa Dziuba
6. Michalina Miazga
7. Pola Janowska
8. Nina Janowska
9. Wiktoria Mackiewicz
10. Antonina Hotała
11. Ida Jędrzejek
12. Anastasiia Monakhova
13. Aleksandra Naumowicz

  
18 stycznia w naszej szkole odbyły się warsztaty „Cyberprzemoc i agresja rówieśnicza - odpowiedzialność prawna nieletnich”. Warsztaty prowadziła wrocławska Straż Miejska w ramach programu wychowawczo- profilaktycznego szkoły 🙂 Warsztaty były skierowane do uczniów klas IV - VIII.


W minioną niedzielę odbyły się obchody 160 rocznicy wybuchu powstania styczniowego. Uroczystość rozpoczęła się w Kościele Garnizonowym pod asystą Wojska Polskiego. Po celebracji wszystkie sztandary uroczyście przemaszerowały przez Rynek pod gmach główny Uwr, na którym umieszczona jest tablica upamiętniająca powstańców z 1863 r. Pogoda Nas nie rozpieszczała tego dnia, ale uczniowie klasy 8a dzielnie i dumnie reprezentowali w poczcie sztandarowym naszą Szkołę. 😍 Cześć i chwała Bohaterom!!!


Miło nam poinformować, że nasza szkoła została nagrodzona przez organizatorów akcji Wrocławski Dzień Czytania. W nagrodę za udział w tym wydarzeniu otrzymaliśmy książki dla biblioteki. Pięknie dziękujemy: NAUCZYCIELOM za prowadzenie zajęć czytelniczych w tym dniu, a UCZNIOM za aktywne uczestniczenie w zajęciach bibliotecznych przygotowanych z okazji trzeciej rocznicy wręczenia pani Oldze Tokarczuk Nagrody Nobla.

 https://www.wroclaw.pl/dla-mieszkanca/wroclawski-dzien-czytania-w-szkolach


Z dumą informujemy, że Bartłomiej Fuchs z klasy 6m został stypendystą programu zDolny Śląsk! 


Informujemy o braku miejsc na półkolonie zimowe w Zespole Szkół nr 9. Zapisy na półkolonie zostały zamknięte.
Z przyjemnością informuję, że Kinga Pinkiewicz, uczennica klasy 8B SP45 kolejny raz otrzymała od Prezydenta Wrocławia stypendium sportowe za wysokie wyniki w tańcu sportowym. Gratulujemy !!