images/obrazy/j1.jpg
SZKOŁA PODSTAWOWA
Klasy 1 m i 2m w świetlicy wykonały kolejne zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Gramy Zmysłami" - spacer sensoryczny. Zabawa była prosta i każdy sobie z nią poradził. Szukaliśmy zwiastunów wiosny, bądź ciekawych obiektów i sprawdzaliśmy, jak wyglądają przez wycięty kształt.

Uczennice klasy 8a  Nela Seniuk, Jagoda Downer, LAUREATKAMI  konkursu Ogólnopolskiego  „Historie z sieci wzięte” ,
Zadaniem uczestników było stworzenie komiksów lub innych prac graficznych dotyczących zagrożeń w sieci. Okazało się bowiem, że… bohaterowie szkolnych lektur – Brzydkie Kaczątko, Dedal i Ikar, Alina i Balladyna oraz Romeo i Julia – potrzebują wskazówek, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo online! Gratulujemy !

W dniu 16.05.2022 r. rozpoczyna się proces rekrutacji uczniów klas ósmych do szkół ponadpodstawowych. Poniżej zamieszczamy linki do strony WWW Wrocławia z opisem zasad rekrutacji oraz harmonogramem. Proszę o zapoznanie się informacjami.

ZASADY REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
HARMONOGRAM REKRUTACJI
Więcej informacji w zakładce - REKRUTACJA

17 marca odbył się konkurs Kangur Matematyczny, w którym wzięło udział 43 uczniów naszej szkoły.

Wynik BARDZO DOBRY uzyskał Filip Dubaniewicz z klasy 8m,

a WYRÓŻNIENIA otrzymali:

Mateusz Kępski z klasy 8m,

Amelia Kebel z klasy 7m,

Bartłomiej Fuchs z klasy 5m,

Iwo Juruś z klasy 3m,

Hubert Fuchs z klasy 3m,

Joanna Pałka z klasy 3m,

Kira Twardy z klasy 3m,

Tymon Gola z klasy 2m,

Laura Kosińska z klasy 2m

oraz Franciszek Sekuradzki z klasy 2m.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uprzejmie informuję, że w dniu 12.05.2022  uczennica klasy 7b naszej otrzymała z rąk Pana Prezydenta Jacka Sutryka nagrodę za wybitne osiągnięcia sportowe :)

Dnia 04.05 klasa 6m wraz z wychowawczynią p. Ewą Świątek  była na ekowycieczce w Kątach Wrocławskich.

Z dumą donosimy, że uczennica klasy 5m- Helena Zalewska zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii na XXIV Gali Szermierczej w Świdnicy.
Brawo Hela!