images/obrazy/j1.jpg
SZKOŁA PODSTAWOWA
Zachęcam do udziału w akcji KASZTANKI DLA HOSPICJUM, która polega na zebraniu jak największej ilości kasztanów. To idealny pomysł dla rodziców na zabawę ze swoimi pociechami! Może to być też sposób na integrację w szkołach. Kasztany można przynosić od 20.09.2021 do 4.10.2021 do gabinetu Logopedy. Następnie kasztany pojadą prosto do Hospicjum. Zapraszam do wspólnej zabawy i jednocześnie pomocy dla podopiecznych Hospicjum.

1 września zadźwięczał pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2021/2022. Wakacje minęły szybko i spokojnie, dzięki czemu mogliśmy spotkać się z uczniami w tym wyjątkowym dniu już w szkole.

O godz. 9:00 odbyło się oficjalne przywitanie nowych uczniów szkoły - pierwszaków, przez Pana Dyrektora Krzysztofa Golenia. Uczniowie zapoznali się z nowymi wychowawcami oraz organizacją szkoły.

Życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym, Nauczyciele

Prosimy o wrzucenie wypełnionych kart zgłoszeń dziecka do świetlicy do specjalnie stworzonej skrzynki podawczej umieszczonej przy portierni szkoły. Przypominamy, że karty należy dostarczyć do szkoły w pierwszym tygodniu września.

Informujemy, że dobrowolne składki na potrzeby świetlicy w wysokości 40 zł/semestr w tym roku szkolnym będą przyjmowane na konto :

50 1020 5226 0000 6802 0416 5809

W tytule przelewu prosimy wpisać „Darowizna na świetlicę” ,podać imię, nazwisko i klasę do której uczęszcza dziecko oraz semestr za który dokonywana jest wpłata. Dziękujemy.

Zapraszamy do odwiedzania bloga naszej świetlicy!

Zamieszczamy tam różne ciekawe treści, zadania i propozycje, które mamy nadzieję choć trochę umilą Wam czas spędzony w domu.
Zachęcamy do korzystania i miłej zabawy!

Pozdrawiamy! :)
Nauczyciele świetlicy

Przypominamy, że od 1 lipca do 30 listopada 2021 roku można składać wnioski o świadczenie z rządowego programu
Dobry Start.

W roku szkolnym 2021/2022 wydawanie obiadów rozpoczynamy 13.09.2021r. Aby dzieci mogły korzystać z obiadów należy pobrać, wydrukować egzemplarz deklaracji i wypełniony i podpisany złożyć na portierni Zespołu Szkół nr 9 do dnia 06.09.20201 lub wysłać wyraźny skan wypełnionej i podpisanej deklaracji drogą elektroniczną na adres anna.kobylarz@wroclawskaedukacja.pl W przypadku braku deklaracji dnia 06.09.2021 dziecko w dniu 13.09.2021 nie otrzyma obiadu.

Proszę pamiętać aby opłata za obiady była zawsze wielokrotnością jednej stawki obiadowej. W opisie przelewu konieczne jest podanie imienia, nazwiska i klasy ucznia oraz nazwy miesiąca, za który dokonywana jest wpłata. Wpłaty za rodzeństwa prosimy dokonywać oddzielnie. Począwszy od października na wpłaty czekamy zawsze od 1-go do 10–go każdego miesiąca za miesiąc bieżący. Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać od godziny 7.00 do godz. 8.30 danego dnia pod numerem telefonu 71 7986906 wew. 114 lub e-mailem anna.kobylarz@wroclawskaedukacja.pl (w tym dniu lub wcześniej).
Konto obiadowe:
65 1020 5226 0000 6202 0416 5833

Opłaty za obiady we wrześniu

Dieta podstawowa 14 dni x 6,50 = 91,00
Dieta wegetariańska 14 dni x 7,50 = 105,00

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 71 7986906 wew. 114 lub mailowy anna.kobylarz@wroclawskaedukacja.pl

Anna Kobylarz

DEKLARACJA OBIADY

5 września odbyła się Msza Święta w intencji Ojczyzny i ofiar reżimów totalitarnych w Sanktuarium Golgoty Wschodu u Ojców Redemptorystów przy ul. Wittiga 10.

W ceremonii brały udział poczty sztandarowe Wojska Polskiego, Kombatantów, Akcji Katolickiej, harcerzy, instytucji państwowych i wrocławskich szkół, w tym nasi

uczniowie wraz z pocztem sztandarowym Szkoły Podstawowej nr 45.

Uczeń klasy 5m Bartłomiej Fuchs zdobył srebrny medal w skoku w dal na Mistrzostwach Europy w lekkoatletyce European Kids Athletic Games, które odbyły się 06.09.2021 w Brnie.
Gratulujemy!