images/obrazy/j1.jpg
SZKOŁA PODSTAWOWA
W ostatnią niedzielę ZS9 miał przyjemność zaprezentować się podczas wspaniałego wydarzenia jakim był Festyn Biskupiński.
Licznie przybyli mieszkańcy Wielkiej Wyspy chętnie odwiedzali stoisko szkoły gdzie można było poznać nową Dyrekcję ZS9, zobaczyć stare kroniki szkolne i poczęstować się wypiekami przygotowanymi przez Radę Rodziców Wolontariusze z naszej szkoły rozdali wszystkie dostępne szkolne gadżety
Podczas festynu odbył się Bieg Wielkiej Wyspy, w którym wzięła udział nasza vice dyrektor Anna Szczuraszek z mężem oraz rodzice uczniów naszej szkoły
Największym zainteresowaniem cieszył się koncert zespołu Gola's Band - czyli naszego szkolnego zespołu muzyki rozrywkowej prowadzonego przez Pana Karola Golę Daliście czadu!

Dziękujemy Radzie Osiedla za zaproszenie! Polecamy się na przyszłość!


Klasa 8b wraz z wychowawcą p. Agnieszką Fitrzyk i p. Olgą Stencel udała się na spacer śladami wrocławskich krasnali. Uczniowie przygotowali informacje i ciekawostki o wybranym krasnalu. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat wrocławskich skrzatów. 

Zapraszamy wszystkich na Festyn Biskupiński. Zespół Szkół nr 9 czeka na Was :) Wśród atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy znalazł się: koncert Zespołu Muzyki Rozrywkowej - godz. 16:00, wspomnień czar - szkolna Kronika; wystawa medali i pucharów; szkolne gadżety i pamiątki. Nie może Was zabraknąć - serdecznie zapraszamy :)


24 września (sobota) - szkoła otwarta od 8.30 do 13.00
 1  października (sobota) - szkoła będzie zamknięta
8 października (sobota) - szkoła otwarta od 8.30 do 13.00

„Szkoła pełna talentów” to akcja wspierająca polskie szkoły. Każdy TALENCIAK to szansa na nowy sprzęt i pomoce naukowe dla dzieci. Prosimy i zachęcamy do wsparcia naszej szkoły. Wspólnie możemy więcej J

Szczegółowe informacje : Szkoły Pełne Talentów | LIDL.PL


Dolnośląski Festiwal Nauki to nie tylko duża dawka wiedzy, ale i wspaniała zabawa. Klasa 8m wzięła udział w warsztatach na Politechnice Wrocławskiej tworząc własne….OGRODY CHEMICZNE. Chemiczny ogród to eksperyment wykorzystujący zjawisko osmozy. Dzięki temu procesowi w zlewce możemy obserwować rosnące, różnokolorowe wykwity, przypominające rośliny. Każdy z nas własnoręcznie mógł stworzyć swój własny i niepowtarzalny ogród.

  

Ubezpieczenie uczniów w SIGNAL IDUNA: https://liblink.pl/6dtrBj4s9q.

Wszelkie informacje dostępne w linku.

11 września 2022 odbyła się Msza święta w intencji Ojczyzny oraz ofiar reżimów totalitarnych. Uczniowie klasy 8 pełnili zaszczytną służbę w poczcie sztandarowym dumnie reprezentując szkołę. 

  

Witamy szczególnie ciepło pierwszoklasistów!

Życzymy wszystkim pracownikom i uczniom dobrej, spokojnej pracy. Powodzenia!