Z przyjemnością informujemy, że nasza Szkoła Podstawowa nr 45 została beneficjentem „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” i uzyskała rządowe wsparcie finansowe przeznaczone m.in. na zakup książek, promocję czytelnictwa, doposażenie pomieszczeń bibliotecznych.

W związku z tym zachęcamy Państwa do udziału w tworzeniu listy zakupowej nowości wydawniczych do naszej szkolnej biblioteki. Podajcie proszę tytuły książek/serii wydawniczych, które polecacie, które warto przeczytać. Podajcie proszę tytuły książek, które chcielibyście znaleźć na naszych bibliotecznych półkach.

Na propozycje czekamy do 31 marca 2024 roku – w tym celu proszę o wypełnienie ankiety (nie trzeba się logować).

Link do ankiety:
https://forms.gle/aJwVQfWY59NA3cmF7

Nauczyciele bibliotekarze:
Anna Domagała-Palka
Edyta Dmochowska-Wesołowska