Szanowni Państwo,

Informuję, że w związku ze zmienionym Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 (Dziennik Ustaw z 2020r. poz.1389 z późń. zm.) w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
w okresie od 20 marca do 10 kwietnia 2021 zajęcia w naszej szkole odbywać się będą w następujący sposób:

1. Wszystkie zajęcia grupowe (Kształcenie słuchu, Rytmika, Audycje muzyczne, Chór, Orkiestra, Zespoły) odbywać się będą ZDALNIE poprzez platformę teams zgodnie z planem lekcji.
  2. Lekcje instrumentu głównego dla uczniów wszystkich klas odbywać się będą ZDALNIE zgodnie z planem lekcji (sposób komunikacji ustalą nauczyciele
    w porozumieniu z uczniem i jego rodzicami).
  3. Lekcje perkusji mogą odbywać się będą HYBRYDOWO (jedna lekcja stacjonarnie, jedna zdalnie), zgodnie z planem lekcji ustalonym
    z nauczycielem.

PODCZAS POBYTU W SZKOLE WSZYSTKICH OBOWIĄZUJE ŚCISŁY REŻIM SANITARNY.

Zajęcia z Panem Jakubem Duchem ( przedmioty teoretyczne ) są odwołane w dniach 19-23 kwietnia 2021r.

Szkoła Muzyczna I st. nr  2

Informuję, że w związku z projektem zmian dotyczących Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 (Dziennik Ustaw z 2020r. poz.1389 z późń. zm.) w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem,   przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w okresie od 18 stycznia 2021 do odwołania zajęcia w szkole popołudniowej odbywać się będą zdalnie.

W związku z wejściem przepisów o RODO
szkoła muzyczna wprowadza nowy adres a-mail:
Bardzo proszę o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Blog świetlicy szkolnej