images/obrazy/j1.jpg
SZKOŁA MUZYCZNA
EGZAMINY PROMOCYJNE I KOŃCOWE OSM I st. i SM I st. – SEKCJA FORTEPIANU
11.06.2024 wtorek sala 29
 
godz. 12.00
Juruś Teo kl.3
Małańczuk Bartosz
Płodzień - Ugarynko Aleksander
Polak Dominik
Wojtasik Milena
Zwierz Fryderyk
 
godz.13.00
Wuchowicz Michał kl.5
Włodarczyk Zuzanna
Duffy Maksymilian kl.6
 
Egzamin końcowy godz.13.45
Mączka Jan kl.6 SM
Mazur Maria kl.4 c.4
Ofodile Katarzyna
 
godz.14.30
Mikołajczyk Michał kl.3
Łuczak Agnieszka kl.5
Śniadek Konstancja kl.2 c.6
Jarnicka Martyna
 
godz.15.00
Kurasz Stanisław
Paciorek Alicja
Urbaniak Oliwia
 
godz.15.30
Chmarzyński Franciszek kl.3
Różańska Katarzyna
Kosturbies Zofia 4 SM
Sobczyk Radomir
Zhyrko Aliaksander
Kubacka Patrycja kl.4 OSM 4.06.
 
godz.16.30
Opalski Mikołaj kl.2 c.4
Rynkowska Wiktoria
Knychas Jan kl.3 c.4 SM
Knychas Gabriel kl.3 c.4 SM 4.06.
 
 
 
EGZAMINY PROMOCYJNE I KOŃCOWE OSM I st. i SM I st.
SEKCJA FORTEPIANU
10.06.2024 poniedziałek sala 29
 
godz.12.45
Gola Amelia kl.2
Srzednicka – Moreira Mayra 4.06.
Chalabala Aniela
Ćwiek Amelia
 
godz.13.15
Dziuba Andrzej kl.4
Kosińska Laura
Szkółka Alicja
Zibrow -Nita Mikołaj
 
godz.14.15
Prusaczyk Lena kl.5
Kaczmarek Emilia
Smolnicki Jeremi kl.6
 
Egzamin końcowy godz.15.00
Sowa Zuzanna kl.6 SM
Karel Barbara kl.4 c.4
Solano – Ożóg Leon
 
godz.15.45
Mikołajczyk Stefan kl.2 SM
Symonowicz Anna
Noweta Karolina kl.3
 
godz.16.15
Pyra Nikodem kl.2c.4
Zuzanna Skop
Jankowska Malwina kl.4 c.6
Perez-Benevente Gloria
 
godz.16.45
Cyprys Franciszek kl.5
Haidovych Ester
Kołodziejczyk Wiktoria
 
 
 
 
EGZAMINY PROMOCYJNE I KOŃCOWE OSM I st. i SM I st.
Sekcja Fortepianu
7.06.2024 piątek sala 29
 
godz.9.15
Żabińska Małgorzata kl. 2
Meler Mateusz
Jasionek Filip kl.3
 
godz.9.45
Baściuk Franciszek kl.4
Jasionek Adam
Mazanik Milena
Szczotok Felicja kl.4 SM
 
godz.10.30
Iwanowski Henryk kl.5
Orłowski Tobiasz
Wołczek Anastazja
Brzozowska Lena kl.5 SM
 
godz.11.30
Budzińska Agnieszka kl.4 SM 28.05.
Jaroszyński Oliwier
Palczyńska Helena kl.6 OSM
Wiśniewska Małgorzata
Monakhova Anastazija kl. 7
 
godz.12.30
Rebeko Maria kl.2 SM
Kokowicz Aleksandra kl.2 OSM
Kowalska Amanda kl.2 SM
Smolińska Malwina kl.3 OSM
 
Egzamin końcowy – godz.13.00
Kowalska Matylda kl.6 SM
Sobczyk Roksana
Julian Morozow
Gutowska Natasza kl.8 OSM
 
godz.14.00
Fortepian Rytmika
Ćwiek Dominik kl.7
Magda Jastrzębska kl.8
Lisicka Natalia
Naumowicz Aleksandra
 
 
 
 
SKRZYPCE
7.06.2024
SALA 29
 
GODZ.15:00
1. Iwanowska Julia kl. 2 OSM
2. Sęk Hubert
3. Thiem Łucja
4. Janicka Zuzanna kl. 2 c/6 SM
5. Knychas Jacek
6. Śniadek Antonina
 
GODZ:16:00
7. Szeloch Emilia kl. 3 OSM
8. Szel-Bernach Antonina kl. 4 c/6 SM
9. Muszyńska Teresa kl. 3 c/4 SM
10. Rozensztrauch Alicja kl. 5 OSM
 
GODZ. 17:00 EGZAMINY KOŃCOWE
1. Knychas Maria kl. 6 c/6 SM
2. Stawiska Laura kl. 8 OSM
Komisja w składzie: Wicedyrektor Jacek Muzioł, Lilianna Koman- Blicharska, Magdalena Płociennik, Andrzej Musiał
 
 
 
 
GITARA
6.06.2024
SALA 29/32
 
GODZ. 9:00 SALA 29
1. Kosiński Terencjusz kl. 2 OSM
2. Kosandyak Mariya kl. 2 SM c/6
3. Przybyło Jadwiga
4. Symonowicz Zofia
5 .Fajdasz Szymon kl. 3 OSM
6. Radziwonowski Adam
 
GODZ.10:00
7. Kulczycka Anna kl. 3 SM c/6
8. Lenets Nazar
9. Paciorek Dawid
10. Rozmus Aleksander
11. Wiszniowska Maria
12. Lipka Antoni kl. 2 SM c/4
 
GODZ. 11:10 -EGZAMINY KOŃCOWE sala 29
13. Brzozowska Oliwia kl. 4c/4 SM
14. Kalita Franciszek
 
GODZ.12:00 SALA 32
15. Sekuradzki Franciszek kl. 4 OSM
16. Sleiman Natalia
17. Szydło Helena
18. Piasny Hanna kl. 4 SM c/6
19. Duda Oskar kl. 5 OSM
20. Juruś Iwo
 
GODZ.13:00
21. Pawlak Kacper kl. 5 OSM
22. Pokrywka Aleksander
23. Przydróżna Agnieszka kl. 5 SM c/6
24. Baczyńska Maja kl. 6 OSM
25. Szczotok Malwina
26. Janowska Nina kl.7 OSM
Komisja w składzie: Wicedyrektor Jacek Muzioł, Lilianna Koman- Blicharska, Małgorzata Klawińska, Marek Zieliński, Mateusz Ławniczak
 
 
 
 
 
SKRZYPCE, ALTÓWKA
4.06.2024
SALA 29
 
GODZ. 13:45
1. Kotyrło Zuzanna kl. 2 OSM
2. Męcińska Julia
3. Szydło Kornelia
4. Korzeniowska Natalia kl. 2 c/6 SM
5. Szajda Ignacy
6. Włoczyk Kornelia
7. Męcińska Wiktoria kl. 2c/4 SM
 
GODZ.15:00
8. Więckowska Małgorzata
9. Noga Antoni kl. 3 OSM
10. Van Beuningen Constanzia
11. Borysow Lilia kl. 4 c/6 SM
12. Pałka Joanna kl. 5 OSM
13. Zimoch Magdalena
 
GODZ. 16:00
14. Madej Klara kl. 5c/6 SM
15. Nowak Agata
16. Różańska- Putek Zofia
17. Hądzlik Magdalena kl. 6 OSM
18. Kosendiak Alicja
 
GODZ. 17:00
19. Pluta Urszula kl. 2 OSM
20. Płonka Pola kl. 6 OSM
21. Dziuba Ewa kl. 7 OSM
Komisja w składzie: Wicedyrektor Jacek Muzioł, Lilianna Koman- Blicharska, Karolina Cel, Radosław Bruliński, Iwona Czemarmazowicz
 
GODZ. 17:40 EGZAMINY KOŃCOWE
1. Pietrzyk Tamara kl. 4 c/4 SM
2. Staniów Zofia kl. 6 c/6 SM
Komisja w składzie: Wicedyrektor Jacek Muzioł, Lilianna Koman- Blicharska, Jowita Kłopocka, Radosław Bruliński