REKRUTACJA na rok szkolny 2023/ 24

UWAGA ! kandydaci nie będący obywatelami Polski - wymagane jest przedstawienie dokumentu uprawniającego do bezpłatnej nauki, w przeciwnym razie będzie konieczność wniesienia opłaty (Zarządzenie Dyrektora CEA z dnia 7 lutego 2020r. w sprawie wysokości opłat za korzystanie z nauki w publicznych szkołach artystycznych przez osoby niebędące obywatelami polskimi).

Filmiki poglądowe odnośnie rekrutacji do szkoły muzycznej.
Prosimy, aby dzieci na badanie predyspozycji przygotowały jedną zwrotkę dowolnej piosenki np. Sto Lat, Wlazł Kotek na Płotek.

FILMIK 1

FILMIK 2

FILMIK 3

KLASA 7 W OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOLE MUZYCZNEJ - ZAPRASZAMY!

DOKUMENTY:

PODANIE- OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA

PODANIE- SZKOŁA MUZYCZNA

Dodatkowe informacje na stronie internerowej: www.zs9.wroclaw.pl
lub w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku: w godz. 8.00 – 14.00

tel. 071 798 69 06 wew. 100,105.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.