Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 2 im. Fryderyka Chopina

Terminarz Rekrutacji:

Podanie z zaświadczeniem od lekarza lub oświadczeniem rodziców lub opiekunów o stanie zdrowia należy składać do dnia 15 kwietnia  2021 r.

Sprawdzanie przydatności i uzdolnień: 17.04.2021 r. sobota

ZASADY BADANIA PRZYDATNOŚCI I UZDOLNIEŃ KANDYDATÓW DO OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ
SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA NR 2 IM. F. CHOPINA W DNIU 17.04.2021 R.

W związku z sytuacją pandemiczną w kraju, tegoroczne sprawdzanie
przydatności i uzdolnień odbędzie się w formie zdalnej.

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo na adres mailowy podany w
kwestionariuszu

Badanie predyspozycji na dany instrument : 08.05.2021r.sobota wg harmonogramu

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internerowej: www.zs9.wroclaw.pl lub w sekretariacie od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 – 14.00

tel. 071 798 69 06 wew. 100,105

ZAŁĄCZNIKI:
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna i Szkoła Muzyczna klasy starsze
Informator OSM

Szkoła Muzyczna I st. nr 2

Terminarz Rekrutacji:

Podanie z zaświadczeniem od lekarza lub Oświadczeniem Rodziców lub Opiekunów o stanie zdrowia należy składać do dnia 15 kwietnia 2021 r.

Sprawdzanie przydatności i uzdolnień: 24.04.2021 r. sobota wg harmonogramu

Badanie predyspozycji na dany instrument: 08.05.2021 r. sobota wg harmonogramu

w godz. 8.00 – 14.00 tel. 071 798 69 06 wew. 100,105

ZAŁĄCZNIK:
Szkoła Muzyczna
Informator SM

Filmiki poglądowe odnośnie rekrutacji do szkoły muzycznej.

FILMIK 1

FILMIK 2

FILMIK 3

Piosenka do przygotowania przez dzieci jest dowolna, z repertuaru dziecięcego, w języku polskim.

Rekrutacja na instrumenty: skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas,

gitara, akordeon, fortepian, perkusja, flet poprzeczny, klarnet, saksofon,

trąbka, waltornia, puzon, sakshorn, tuba.

Blog świetlicy szkolnej