Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

 

25 listopada panie bibliotekarki oraz uczennice reprezentujące Samorząd Uczniowski zaproponowały dzieciom różne zajęcia w czytelni: głośne czytanie, zagadki czytelnicze oraz projekcję bajek „Miś Uszatek”.

Dzieci oglądały wystawę pluszowych misiów oraz książek, których bohaterami są misie. Pierwszoklasiści słuchali bajek o misiach, czytanych przez ich starsze koleżanki oraz przez panie bibliotekarki. Uczennice starszych klas zadawały dzieciom zagadki dotyczące misiów. Odgadując imiona bohaterów filmowych i postaci z książek, dzieci miały okazję poznać postacie kilkunastu misiów.

Akcją: Czytanie na dywanie zakończyliśmy Światowy Dzień Misia w bibliotece szkolnej.

     


 

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog świetlicy szkolnej

Blog świetlicy szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna