Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

Rok szkolny 2021/2022

Przedmiot nauczania:

Nauczyciele:

Język polski

Barbara Brzuska
Ewa Chaszczewicz
Monika Morawska
Kamila Lulewicz
Lilla Oberc
Paweł Zakrzewski

Matematyka

Edyta Pikul
Agnieszka Madej 
Wojtasik -Firla Malwina
Agata Marcinkiewicz

Historia

Stanisław Kornecki
Justyna Pajak
Lilla Oberc

Język  angielski

Jowita Sokołowska - Bułka
Aneta Grześkowiak
Anna Miller
Agnieszka Ziemiańska - Adam
Małgorzata Califano
Sylwia Starnowska

Język francuski

Anna Goździewicz

Język niemiecki

Dorota Słowik 
Agnieszka Ziemiańska - Adam

Przyroda, Biologia

Geografia

Ewa Świątek

Magdalena Burchacka - Besser
Magdalena Jasińska

Informatyka

Agnieszka Fitrzyk  
Agata Kroma

Wiedza o społeczeństwie

Stanisław Kornecki

Edukacja dla bezpieczeństwa

Stanisław Kornecki

Zajęcia techniczne

Magdalena Jasińska
Justyna Pajak

Plastyka

Matylda Burszta

Muzyka

Jakub Duch


Wychowanie fizyczne

Urszula Białek 
Magdalena Jania
Wiesława Mikołajczyk
Anna Szczuraszek
Zbigniew Stankiewicz
Grzegorz Muzyka 
Arkadiusz Bator 
Tomasz Szomburg
Marta Tomczak

Religia

Agata Kroma
Małgorzata Knychas
Katarzyna Polowczyk
Ks. Kamil Kita

Edukacja wczesnoszkolna

Renata Pochroń
Bożena Szyńkarczuk
Agnieszka Radecka
Małgorzata Kuzdrowska 
Joanna Mamulska
Elżbieta Przybycień
Katarzyna Polowczyk
Iwona Kozłowicka - Latoś
Patrycja Bień- Gorczyńska

Świetlica

Barbara Kasprzak
Marta Tomczak
Anna Kozłowska
Joanna Tracz
Karolina Fiedler,
Małgorzata Nowak

Pedagog

Paweł Zakrzewski

Psycholog

Beata Kaczorowska

Logopeda, doradca zawodowy

Olga Stencel

Biblioteka

Anna Domagała- Palka
Edyta Dmochowska - Wesołowska

Skrzypce

Lilianna Koman-Blicharska
Magdalena Płociennik
Małgorzata Głosz

Karolina Cel
Andrzej Musiał
Radosław Bruliński

Altówka

Małgorzata Szczepanowska

Wiolonczela

Robert Lewandowski
Maciej Kłopocki

Kontrabas

Wojciech Bergander

Fortepian


Ineza Kuprianowicz
Piotr Świtoń
Alexandra Butor
Piotr Gąsieniec
Iwona Sukienik
Teresa Karpeta 
Alicja Dybowska-Łach 
Maciej Kwinta 

Aleksandra Milcarz - akompaniament
Tomasz Chudyk - improwizacja fortepianowa
Michał Kościukiewicz - akompaniament
Joanna Serwin - akompaniament
Anna Sokołowska-Stasiuk- akompaniament

Gitara

Marek Zieliński
Małgorzata Klawińska
Krzysztof Goleń
Mateusz Ławniczak

Instrumenty dęte

Mariusz Bałdyga - klarnet
Justyna Maliczowska - trąbka
Marcin Król - trąbka
Paweł Maliczowski - puzon, sakshorn, tuba
Olga Strelc - akordeon
Karol Gola - saksofon
Magdalena Pilch - flet
Małgorzata Klisowska-Pachołek - flet
Piotr Głosz - flet
Anna Sunita - waltornia

Perkusja

Jacek Muzioł
Radosław Jędraś

Teoria muzyki

Monika Pudło - rytmika, kształcenie słuchu
Diana Pradella - chór/zespół
Danuta Dziubek - kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Kinga Kalinowska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zajęcia teatralne
Agnieszka Misiak - kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zajęcia teatralne
Tomasz Chudyk -kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Sylwia Martyniuk - kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Jakub Duch, - kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Adrianna Likwiarz – Górska - kształcenie słuchu, audycje muzyczne

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog świetlicy szkolnej

Blog świetlicy szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej czym są pliki Cookies i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Przeczytaj.

Akceptuję pliki cookies na stronie ZS 9
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk