images/obrazy/j1.jpg
SZKOŁA PODSTAWOWA
W szkolnym dniu integracji uczniowie klasy 2a wybrali się na Ostrów Tumski, aby odszukać miejsca związane z wrocławskimi legendami.
W klasie, pracując w grupach stworzyli budowle i kukiełki ilustrujące poznane legendy.

    
Dzień Integracji 🧑‍🤝‍🧑👭👬👫
Pierwsze koty za płoty, a właściwie czarownice na miotły 😃 Z okazji Dnia Integracji uczniowie klasy 1 b poznali legendę wrocławską Mostek Czarownic i wykonali magiczne prace! Pierwszaki mają moc 🤗 Patrycja Bień Gorczyńska.

Wycieczka 3m i 2a do Srebrnej Góry. Niezapomniana przygoda - podczas gry fortecznej w Twierdzy wcieliliśmy się w wojska pruskie i napoleońskie. Świetnie bawiliśmy się podczas rywalizacji.


W ostatnim tygodniu nauki, w słoneczne wtorkowe popołudnie uczniowie klasy 1a zaprosili swoich rodziców do sali teatralnej, aby zaprezentować im dwa przedstawienia z okazji Święta Rodziny. Pierwsze z nich, Złotowłosa i trzy misie, pierwszaki przygotowały po angielsku pod okiem Pani Agnieszki Ziemiańskiej -Adam. Drugie - przewrotną historię Kopciuszka pod okiem wychowawcy Pani Renaty Pochroń. Było pięknie, śmiesznie, wzruszająco...

  
Tak bawiła się klasa 1A w Dniu Dziecka cool

  
Jeżeli nie czytaliście historii o dziesięciu skarpetkach (J.Bednarek, Niesamowite przygody 10 skarpetek) zróbcie to koniecznie. Może uda Wam się stworzyć własną historię o pewnej uroczej skarpetce niedoparce...