images/obrazy/j1.jpg

ZS 9 W FINALE W MISTRZOSTWACH WROCŁAWIA W KOSZYKÓWCE !!!

22 października 2021r. na hali sportowej WKK przy ulicy Czajcza, zostały rozegrane eliminacje Mistrzostw Wrocławia w koszykówce. Dzięki wspaniałej współpracy i kondycji  reprezentanci szkoły odnieśli  sukces. Drużyny w pięknym stylu awansowały do finałów miasta !!! Ogromne gratulacje. Czekamy na kolejne osiągnięcia sportowe.

W dniu 7 października 2021 roku na obiekcie sportowym Ślęzy Wrocław przy ul. Kłokoczyckiej, odbyły się rozgrywki piłki nożnej, w ramach Mistrzostw Wrocławia.
Nasi reprezentanci w pięknym stylu wygrali 2 mecze, jednego nie udało się obronić. Chłopcy pokazali grę na wysokim poziomie, widowiskowe strzały na bramkę i wspaniałą współpracę.

II miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej !!!

III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce !!!

III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej !!!

IV miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w piłce nożnej!!

I miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej!!!

II miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w Lekkoatletyce kl. 4!!!

IV miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w Lekkoatletyce kl. 3 !!!

V miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w Lekkoatletyce kl. 1 !!!

I miejsce św FINALE DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK DZIECI - CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY dziewcząt!!!

I miejsce sw FINALE DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK DZIECI - CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY chłopców !!!

II miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w koszykówce !!!

IV miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w siatkówce !!!

V miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w Lekkoatletyce kl. II !!!