Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

"PAX ET BONUM" 
 
Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie "Wędrówki szlakiem wartości", który od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem.
 
Patronat nad konkursami sprawuje PREZYDENT WROCŁAWIA, MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO, DOLNOŚLĄSKI KURATOR OŚWIATY, WOJEWODA WROCŁAWSKI, ARCYBISKUP METROPOLITA WROCŁAWSKI,REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH WE WROCŁAWIU.
 
Organizatorem konkursu recytatorskiego i literackiego WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI jest FUNDACJA "PAX ET BONUM" i NASZA SZKOŁA.

WYNIKI KONKURSU

KONKURS RECYTATORSKI
Szkoły podstawowe IV-VI
Poezja
Miejsce I Zofia Poręba, SP nr 109, Wrocław
Miejsce II Zofia Grzesiak, SP nr 3, Syców
Miejsce II Szymon Wilk, SP nr 8, Lubin
Miejsce III Zuzanna Mazurek, SP 109, Wrocław
Wyróżnienie: Sarah Bazgan, SP nr 109, Wrocław
Proza
Miejsce I: nagrody nie przydzielono
Miejsce II: Antoni Cholajda SP nr 8, Oława
Miejsce III: nagrody nie przydzielono

Szkoły podstawowe VII-VIII
Poezja
Miejsce I Jakub Bednarski, SP nr 20 Wrocław
Miejsce I Zuzanna Płoskonka, PSP w Kuropatniku
Miejsce II Daria Nowak, SP w Pustkowie Żurawskim
Miejsce III Olga Bajer, SP nr 2, Bolesławiec
Miejsce III Filip Winecki, SP w Pustkowie Żurawskim
Proza
Miejsce I Joanna Grzesiak, SP nr 3, Syców
Miejsce II Maja Kulus, SP nr 8 w Głogowie
Miejsce III Zuzanna Głąb, PSP w Goczałkowie
Wyróżnienie: Natalia Łątka, PSP w Kuropatniku
Poezja śpiewana
Miejsce I nagród nie przydzielono
Miejsce II Iga Wasik, SP nr 50, Wrocław
Miejsce II Natalia Przybyło, SP nr 20, Wrocław
Miejsce III Aleksandra Masłosz, SP nr 50, Wrocław

Szkoły ponadpodstawowe
Recytacja
Miejsce I Wiktoria Podborowska, LO nr XVII, Wrocław
Miejsce II Marcelina Kobiela, LO nr 1, Oleśnica
Miejsce III Wiktoria Grabowiec, LO nr VIII, Wrocław
Miejsce III Martyna Kalisz, LO nr XVII, Wrocław
Wyróżnienie: Julia Bialik, LO nr XVII, Wrocław
Wyróżnienie: Emilia Terlecka, LO nr XIV, Wrocław
Poezja śpiewana
Miejsce I Katarzyna Wąsek, LO nr VI, Wrocław
Miejsce II Katarzyna Gadomska, LO nr XVII, Wrocław
Miejsce III Magdalena Babacz, LO nr VI, Wrocław

KONKURS MULTIMEDIALNY
Szkoła podstawowa
Miejsce I Kołtowska Patrycja, SP nr 29, Wrocław
Miejsce I Jędrkowiak Zofia, SP w Krynicznie
Miejsce II Kacper Strzelczyk, SP nr 84, Wrocław
Miejsce III Mateusz Marciniuk, SP nr 20, Wrocław
Miejsce III Liliana Dubik, SP nr 84, Wrocław
Wyróżnienie: Raman Sirenka, SP nr 73, Wrocław

KONKURS PLASTYCZNY
Grupa I
Miejsce I nie przydzielono
Miejsce II Oliwia Michalska, SP nr 1, Dzierżoniów
Miejsce II Igor Seremak, SP nr 1, Dzierżoniów
Grupa II
Miejsce I Mateusz Kozioł, ZS nr 9, Wrocław
Miejsce II Alana Mizgiera, SP nr 1, Lubań
Miejsce II Slepava Sofya, SP nr 66, Wrocław
Miejsce III Wiktoria Mackiewicz, ZS nr 9, Wrocław
Wyróżnienie: Filip Janowicz, SP nr 25, Wrocław
Grupa III
Miejsce I Pola Grzybek, ZS nr 9, Wrocław
Miejsce II Igor Galus, SP nr 6, Głogów
Miejsce II Karol Thiem, ZS nr 9, Wrocław
Miejsce III Yeva Siadrysta, SP nr 66, Wrocław
Wyróżnienie: Jakub Forma, SP nr 45, Wrocław
Wyróżnienie: Marlena Szydłak, SP nr 45, Wrocław
Grupa IV
Miejsce I Dawid Furdykoń, SP w Kuropatniku
Miejsce II Aleksandra Mróz, SP nr 8, Wrocław
Miejsce III Zofia Kwiecień, SP w Krynicznie
Miejsce III Natalia Łata, SP nr 1 w Lubań
Wyróżnienie: Natalii Paluch, PSP, Miłoszyce
Grupa V
Miejsca I nie przydzielono
Miejsce II Petra Puszczyk i Amelia Waligórska, ZSO, Świebodzice
Miejsca III Natalia Kochanowska, RST, Polanica Zdrój

KONKURS FILMOWO-FOTOGRAFICZNY
Fotografia
Miejsce I Jan Stachowski, SP w czerwonej Wodzie
Miejsce II Mateusz Prędki, SP nr 8, Wrocław
Miejsce II: Anna Cieślak, SP w Krynicznie
Miejsce III Michał Kozioł, SP nr 45, Wrocław
Miejsce III Machalski Darek, SP nr 20, Wrocław
Miejsce III Weronika Witek, ZS nr 9, Wrocław
Wyróżnienie: Jakub Starosta, SP nr 45, Wrocław

Film
Miejsce I Emilia Strzelińska, LO nr 2, Dzierżoniów
Miejsce I Tymoteusz Socha, SP nr 45, Wrocław
Miejsce II Adrian Wachowicz, SP nr 68, Wrocław
Miejsce III nie przydzielono

KONKURS LITERACKI
Szkoły podstawowe IV-VI
Poezja
Miejsce I Kacper Wojciechowski, SP nr 4, Oława
Miejsce II Gabriela Osadzińska, PSP nr 15, Wałbrzych
Miejsce III Franciszek Woźniak, SP nr 2, Siechnice
Proza
Miejsce I Maja Matusiewicz, ZSP nr 7, Wałbrzych
Miejsce II Kacper Wojciechowski, SP nr 4, Oława
Miejsce II Klara Karbowniczek, SP 20, Wrocław
Miejsce III Julia Łasisz, SP nr 6, Wrocław
Miejsce III Mateusz Kozioł, SP nr 45, Wrocław

Szkoły podstawowe VII-VIII
Poezja
Miejsce I Maja Kilarska, SP nr 91, Wrocław
Miejsce II nie przydzielono
Miejsce III Dariusz Piwowar, SP nr 5, Dzierżoniów
Miejsce III Emilia Wnuk, SP nr 20, Wrocław
Proza
Miejsce I Blanka Piotrowska, SP nr 1, Oława
Miejsce I Natalia Łątka, SP w Kuropatniku
Miejsce II Nina Bander, SP nr 2, Jawor
Miejsce III Hanna Sapilak, SP nr 3, Wrocław
Miejsce III Leonia Solarek, SP 90, Wrocław

Szkoły ponadpodstawowe
Poezja
Miejsce I Amelia Maj, LO nr XIV, Wrocław
Miejsce II Łukasz Lewandowski, LO nr V, Wrocław
Miejsce III Natalia Będzik, LO nr X, Wrocław
Proza
Miejsce I Julia Świerczek, LO nr 1, Oława
Miejsce II Martyna Rubik, LO nr 1, Oława
Miejsce III Zofia di Feliciantonio, Publiczne Liceum Salezjańskie, Wrocław
Miejsce III Amelia Maj, LO nr XIV, Wrocław
Wyróżnienie: Kinga Diug, LO nr 1, Oława
Wyróżnienie: Kaja Wychowaniec, LO nr 3, Oława

KONKURS PLASTYCZNY NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ KONKURS WIEDZY O DOLNYM ŚLĄSKU

Wyniki 6 czerwca 2021

 

Szczegóły konkursów w załączniku:
 
 
 
 
 
 
 
  
 
"Ogólnopolskim konkursie na najciekawszy limeryk"

W imieniu koordynatora Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej we Wrocławiu -  Magdaleny Paszkiewicz oraz placówek uczestniczących w w/w programie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w "Ogólnopolskim konkursie na najciekawszy limeryk".

Konkurs skierowany jest do rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym - 6-7 latków oraz uczniów klas I-III szkoły podstawowej. 

Termin przesyłania prac drogą elektroniczną upływa 13.02.2021 r.

Szczegółowy regulamin znajdą Państwo na stronie: www.przedszkole35.wroclaw.pl (w zakładce "Dokumenty"), jak również w załączniku. 

Ogólnopolski konkurs na najciekawszy limeryk-regulamin



 

Bardzo miło nam poinformować, że Filip Dubaniewicz z klasy 7m zakwalifikował się do finału zDolnego Ślązaka z matematyki. 

GRATULUJEMY i życzymy powodzenia! 

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog świetlicy szkolnej

Blog świetlicy szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej czym są pliki Cookies i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Przeczytaj.

Akceptuję pliki cookies na stronie ZS 9
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk