obraz.png
II miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej !!!

obraz.png
III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce !!!

obraz.png
III miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej !!!

IV miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w piłce nożnej!!

obraz.png

I miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej!!!

obraz.png
II miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w Lekkoatletyce kl. 4!!!
obraz.png

IV miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w Lekkoatletyce kl. 3 !!!

obraz.png
V miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w Lekkoatletyce kl. 1 !!!

obraz.png
I miejsce św FINALE DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK DZIECI - CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY dziewcząt!!!

obraz.png

I miejsce św FINALE DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK DZIECI - CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY chłopców !!!

obraz.png
II miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w koszykówce !!!

obraz.png

Jeszcze bez zdjęć IV miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w siatkówce !!!

V miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w Lekkoatletyce kl. 2 !!!