Krajewskiego 1,
51-690 Wrocław

Klasa 6a sportowa - dobrze zaczęła tydzień, jedna lekcja wychowania fizycznego a później doskonalenie sprawności podczas niezłej zabawy w GOjump Parku Trampolin przy ul. Długosza we Wrocławiu. Najpierw rozgrzewka poprowadzona przez instruktora, później korzystaliśmy z wielu sektorów z różnymi trampolinami i atrakcjami: zabawa w piankowych kostkach, zjazd na mega oponie, zbijak … Miło spędzony czas - nie przed komputerem – i z korzyścią dla kondycji, zdrowia.


 

Janusz Kusociński - patron Szkoły Podstawowej nr 45

Janusz Kusociński

Historia Zespołu Szkół nr 9 we Wrocławiu

Historia szkoły Button

Fryderyk Chopin - patron Szkoły Muzyczej.

Fryderyk Chopin

Festiwal Teatrów Szkolnych - Zielona Gęś

Zielona Gęś DE; ?>

Blog świetlicy szkolnej

Blog świetlicy szkolnej

Gazetka szkolna redagowana przez uczniów naszej szkoły.

Gazetka szkolna